3P1A9887 Moda

Wspólna pasja i przyjaźń

Fotografka Natalia Snoch i modelka Angelika Karabin to duet pasjonujący się modą i oferujący klientom doskonałe zdjęcia modowe. – Poznał nas ze sobą Wojtek, a połączył Michał – śmieje się Angelika.

 

Pierwszy – to Wojtek Gruszczyński, pochodzący z Koszalina znakomity fotograf pracujący od kilku lat w Warszawie, u którego pierwsze lekcje profesjonalnej fotografii brała Natalia, a którego ulubioną modelką była wówczas Angelika.

Drugi – to Michał Snoch, lekarz stomatolog, prywatnie mąż Natalii, w którego gabinecie obie panie obecnie pracują.

Natalia Snoch ukończyła socjoterapię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez pewien czas pracowała wyłącznie jako zawodowy fotograf, ale jak przyznaje, oznaczało to konieczność wykonywania zleceń, które nie zawsze przynosiły jej pełną satysfakcję. A główny obszar jej zainteresowań to moda: – Takie zdjęcia wychodzą dobrze tylko wtedy, kiedy po drugiej stronie jest osoba profesjonalna. Angelika była pierwszą moją modelką. Później pracowałam z innymi osobami, ale z nią tworzymy zgrany team. Na początku ludzie pytali, „dlaczego wciąż Angelika?”, a teraz mówią: „jak to dobrze, że pracujecie razem”.

Angelika Karabin ukończyła kierunki Gospodarka Przestrzenna i Zarządzanie na Politechnice Koszalińskiej. Obecnie kończy dodatkowe studium, ale tym razem stomatologiczne. – Z Natalią spędzamy mnóstwo czasu, bo czasami z gabinetu jedziemy wprost na sesję – śmieje się Angelika.

Team Natalia & Angelika współpracuje najczęściej z innym duetem – Marta Waluk (stylistka) i Karolina Maciejewska (make up i wizaż). Efekt tej współpracy mogą Państwo zobaczyć na publikowanych przez nas zdjęciach.

 

NATALIA SNOCH – specjalizuje się w fotografii modowej. Ma opinię perfekcjonistki. Prywatnie jest osobą bardzo ciepłą i życzliwą. O pracy fotografa mówi: – Przynosi poczucie spełnienia, daje satysfakcję

ANGELIKA KARABIN – zaczęła pozować jako uczennica liceum. Fotografowie cenią ja za profesjonalizm i niezwykłą plastyczność. O pracy modelki mówi: – Dla mnie wcielanie się w role to przyjemność i hobby.