Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku i karnawału pozwala na złapanie oddechu od codziennych obowiązków. W każdym razie na pewno warto zatrzymać się choć na chwilę i zatroszczyć o siebie oraz swoich najbliższych. Dobre widoki na przyszłość zależą także od zdrowych oczu, a właściwie dobrane soczewki oraz oprawy okularowe to także szansa na zmianę wizerunku.

 

Wrażliwe, delikatne i niepowtarzalne – ludzkie oko wymaga profesjonalnej opieki specjalistów. Potrzebne nowe okulary lub soczewki? Zamiast pochopnie kupować gotowe szkła w markecie lub on-line, warto zgłosić się do optometrysty. W salonach OKULARNIA państwa Katarzyny i Damiana Urbanowiczów w Koszalinie i Sianowie można zbadać wzrok oraz dobrać produkt odpowiedni do kształtu oka i twarzy.

– To bardzo ważne dla zdrowia oczu, aby soczewki dobrał specjalista – podkreśla pani Katarzyna, dyplomowana optometrystka. – Dzięki naszej wiedzy i profesjonalnemu sprzętowi, na którym pracujemy, możemy określić wadę wzroku, a co za tym idzie zaproponować pacjentom sposób korekcji. Jeśli oprócz okularów dobieramy także soczewki kontaktowe, bierzemy pod uwagę kształt gałek ocznych, a także rozmiar, moc soczewek oraz materiał, z jakiego zostały wykonane, uczymy jak je prawidłowo zakładać i zdejmować, jak czyścić i przechowywać, aby zapewnić oczom poprawę widzenia oraz bezpieczeństwo.

– Czy możemy korygować wadę wzroku i jednocześnie poszaleć nieco z wyglądem w zbliżającym się okresie świąteczno – noworocznym oraz karnawałowym? Oczywiście, w naszej OKULARNI mamy także soczewki barwione, jednodniowe lub miesięczne – poleca Damian Urbanowicz, technik optyk. – W każdym przypadku służymy badaniem i poradą. Pracujemy w oparciu o produkty Cooper Vision.

Odmieniony look zapewnią również nowe oprawy okularowe. Właściciele OKULARNI odwiedzają targi i uczestniczą w spotkaniach branżowych, żeby najnowsze modele znalazły się także ofercie ich salonów. A zatem jeśli widoki na przyszłość mają być dobre, to tylko „pod okiem” specjalistów.

Salony Optyczne OKULARNIA

Koszalin, ul. Poprzeczna 1a
tel.: +48 735 008 009
Sianów, ul. Armii Krajowej 20
tel.: +48 606 500 142