Zapraszamy na trzecią edycję imprezy, która bardzo dobrze została przyjęta przez koszalinian i mieszkańców regionu. W Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Śniadeckich w niedzielę 2 lutego 2020 roku spotkają się dostawcy wszelkich usług ślubno-weselnych z tymi, którzy tymi usługami się interesują.

 

fotograf_sara_tobiasz_stary_młyn-45Jak mówi Krzysztof Głowacki, współorganizator targów, odwiedzają je nie tylko osoby, które zamierzają w najbliższym czasie wziąć ślub. Licznie pojawiają się na nich również goście ciekawi kolorowych, nietypowych wydarzeń oraz ci, których czeka w nieodległym czasie organizacja jakiegoś wydarzenia rodzinnego lub towarzyskiego.

Targi są nietypowe m.in. przez to, że odbywają się zawsze w niedzielę i są imprezą jednodniową. Ta formuła doskonale się sprawdziła w latach ubiegłych, na co dowodem była wysoka frekwencja podczas poprzednich edycji.

Drugiego lutego 2020 roku wystawią się domy weselne i restauracje, salony sukien ślubnych i mody męskiej, branża beauty i SPA, wykonawcy dekoracji i ozdób, coraz popularniejsze agencje ślubne i wedding plannerzy, kwiaciarnie, biura podróży. Poza tym ofertę przedstawią wyspecjalizowani fotografowie, zespoły muzyczne, szkoły tańca. Nie zabraknie oczywiście stoisk jubilerskich i firm transportowych (w tym dysponujących autami zabytkowymi).

Jak co roku przewidziany jest pokaz mody ślubnej. Imprezą towarzyszącą będzie SWAP sukien ślubnych, a więc okazja do sprzedaży/zakupu sukni z drugiej ręki.

Impreza jest biletowana. Nabywając bilet już teraz (w serwisie Kupbilecik.pl) otrzymają Państwo dużą bonifikatę.

Targi są wspólnym dziełem firm: Agencja 123Concept, Wymarzone Wesela, 123Expo.

Sponsorem głównym Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermalogica pani Edyty Słupczewskiej.

„Prestiż” jest patronem medialnym wydarzenia obok radia RMF Maxxx i mediów branżowych.

 

Przypominamy: Hala Widowiskowo-Sportowa przy ulicy Śniadeckich 4 w Koszalinie, 02.02.20202, godziny 10.00 – 16.00. Szczegółowe informacje na stronie internetowej oraz profilu targowym w serwisie społecznościowym Facebook.