top laser 7419 Zdrowie i uroda

Top Laser. Nowe zabiegi dla zachowania młodości

Top Laser jesień wita nowościami – zespół powiększył się o cztery specjalistki, dołączył do niego lekarz medycyny estetycznej, Przemysław Leyko, dzięki czemu klientki gabinetu będą mogły skorzystać z zabiegów wypełniających. W ofercie znalazł się też innowacyjny zabieg Profhilo, jedna z najnowocześniejszych koncepcji odmładzających. Poza tym nastał idealny czas na wszelkie zabiegi regenerujące, w tym pilingi medyczne, a także depilacje laserową, w której Top Laser się specjalizuje.

Wraz z początkiem jesieni, a więc gdy słońce nie operuje już tak mocno, jak w lecie, warto rozpocząć kuracje głęboko regenerujące. Od lat królują w tym względzie kwasy i prędko nie zostaną zdetronizowane, bo są remedium na wszystkie niemal problemy ze skórą i niezrównanym sposobem na jej odnowę.

 

top_laser-7341

Najlepszy czas na odnowę

Pilingi medyczne zawsze dostosowywane do rodzaju cery. Inne dla skór dojrzałych, tłustych, z rozszerzonymi porami, inne dla odświeżenia naskórka i cer bezproblemowych. Warto zrobić serię, od czterech do sześciu. Top Laser ma ich do wyboru kilka. Godny polecenia jest zabieg Retix.c – to preparat z retinolem w formie maski do samodzielnego ściągnięcia w domu, po kilku godzinach. Mocno złuszczający, a w efekcie napinający skórę i rozjaśniający koloryt. Do walki z przebarwieniami, szczególnie popularnymi po letnich sesjach opalania jest pHformula m.e.l.a., która działa rozjaśniająco i złuszczająco. Prx t33 to zabieg mocno napinający, hit gabinetów kosmetologicznych. – działa powierzchownie (w stosunku do innych metod liftingujących), ale mocno – mówi Anna Naszydłowska – warto zastosować go z mezoterapią frakcyjną. efekt jest intensywniejszy. zresztą po zabieg mezoterapii warto sięgnąć zawsze. wykonuje się go co 2-4 tygodnie, pięć razy. często stosujemy mezoterapię w połączeniu z terapią tkankową Estgen czy pilingami.

top_laser-7690Młodość w pięć minut

Profhilo to molekuła młodości, albo inaczej stymulator tkankowy. Produkt zawiera wyselekcjonowany kwas hialuronowy o najwyższym dostępnym stężeniu 64 mg. – To alternatywa pomiędzy nieusieciowanym kwasem podawanym w mezoterapii a wypełniaczami – precyzuje Anna Naszydłowska, właścicielka Top Laser. – Wstrzykuje się go podskórnie w okolicy twarzy, szyi, dłoni, w poszczególnych miejscach, zgodnie z procedura zabiegu. Preparat zaczyna się w skórze wolno uwalniać, co stymuluje syntezę elastyny i kolagenu oraz naturalnego kwasu hialuronowego.

Doskonale wiadomo, że powyższe składniki odpowiadają za sprężystość, nawilżenie, gęstość i elastyczność skóry, a więc w skrócie za jej młody wygląd. Zabieg wykonuje się dwa razy do roku, po dwa zabiegi w odstępie od 1-1,5 miesiąca, w zależności od wieku, kondycji skóry, trybu życia. Pierwsze efekty są widoczne po 1-3 tygodniach od zabiegu. Skóra jest ujędrniona, zmarszczki wygładzone, poprawia się kontur twarzy. – Zabieg jest bezpieczny, bo nie zawiera substancji usieciowanych chemicznie, a więc nie powoduje otorbiania się, powstawania grudek czy uczuleń – uzupełnia Anna Naszydłowska. – Do tego bezbolesny, bo wkłucia są w miejscach mało unerwionych. Ewentualne zaczerwienienie w miejscu ukłucia mija po kilku godzinach.

Z Profihlo mogą korzystać posiadaczki skór młodych – profilaktycznie, by zapobiec skutkom grawitacji, panie z pierwszymi oznakami starzenia i dojrzałe, potrzebujące wsparcia w pielęgnacji wiotkiej skóry. Koszt to 900 złotych za zabieg.

 

Medycyna estetyczna w najlepszym wydaniu

Ofertę Top Laser od niedawna uzupełniają zabiegi medycyny estetycznej. Wykonuje je dr Przemysław Leyko, chirurg oraz lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem. W Top Laser przyjmuje pacjentki w zależności od potrzeb i wykonuje zabiegi z kwasem hialuronowym lub/i toksyną botulinową (botoksem).

Wybór wypełniacza uzależniony jest od miejsca, które wymaga poprawy. – Botoks i kwas przeznaczony jest dla tych samych osób i zazwyczaj stosuje się je równolegle – wyjaśnia dr Przemysław Leyko. – Upraszczając, można powiedzieć, że w górnej części twarzy, powyżej kącików oczu, stosuje się botoks, poniżej kącików kwas hialuronowy. Związane jest to ze sposobem działania preparatów. Toksyna botulinowa przede wszystkim likwiduje nadmierną mimikę, a więc osłabia siłę skurczu mięśni czoła, brwi, okolic oczu czy powiek dolnych powodujących zmarszczki. Nadają one twarzy charakterystycznego groźnego czy zmęczonego wyrazu i potrafią postarzeć ją o 10-15 lat. Po podaniu toksyny botulinowej twarz jest odmłodzona, zyskuje świeży, wypoczęty wygląd. Kwas hialuronowy natomiast działa poprzez swoją objętość. Podanie go w konkretnych miejscach powoduje różny efekt, bo każda twarz jest inna. Każdy kształt wymaga innego podania. Generalnie rzecz ujmując, kwas modeluje i wypełnia ubytki.

 

top_laser-7524

 

Ogromne doświadczenie doktora zapewnia bezpieczeństwo procedur podania wypełniaczy, co jest niezwykle ważne w przypadku stosowania jakichkolwiek zabiegów iniekcyjnych. Poza pewną ręką, wymaga też wyczucia estetyki, by twarz upiększyć, a nie oszpecić. – Każdą pacjentkę przed zabiegiem dokładnie konsultuję – podkreśla dr Przemysław Leyko. – Rozmawiam o tym, co pacjentce przeszkadza, jakie są jej oczekiwania, a potem określam, co można i warto zrobić z mojego punktu widzenia i jaki będzie tego efekt oraz oczywiście koszt. Chodzi o wybranie rozwiązania optymalnego zarówno pod względem potrzeb medycznych oraz możliwości finansowych pacjentki. Na podstawie tego wywiadu sporządzam plan leczenia i następnie realizuję go punkt po punkcie.

Ze znacznie szerszego zakresu usług doktora można skorzystać w stacjonarnym gabinecie. Do dyspozycji pacjentek jest najnowszy medyczny Laser Fotona o wszechstronnym zastosowaniu. Z jego pomocą można wykonać zabiegi liftingujące, odmładzające, złuszczające, regenerujące, a także zamykanie naczynek. Można nim wykonać zabiegi ginekologiczne, na przykład przy problemach z wysiłkowym nietrzymaniem moczu czy zespole wiotkiej pochwy. Laserem wykonuje się zarówno zabiegi złuszczające, frakcyjne, jak i niezłuszczające działające odmładzająco na skórę i głębiej położone tkanki. Sztandarowym zabiegiem jest zabieg Fotona 4D pozwalający uzyskać lifting twarzy z uniesieniem opadających policzków, spłyceniem bruzd nosowo-wargowych i bruzd marionetek, wyrównaniem zmarszczek skóry twarzy bez stosowania wypełniaczy.

Z kolei BTL Unison to bardzo nowoczesne urządzenie do modelowania sylwetki, obkurczania skóry, niwelowania rozstępów likwidujące tkankę tłuszczową i cellulit. W gabinecie można wykonać liposukcję i lipotransfer (przeszczepienie tkanki tłuszczowej) do piersi, dłoni, twarzy.

Przemysław Leyko wykonuje także zabiegi chirurgiczne, między innymi blefaroplastykę (usuwanie nadmiaru skóry powiek), labioplastykę, laserowego usuwania włókniaków, brodawczaków, oraz po wykonaniu dermatoskopii usuwanie znamion i innych zmian skórnych. Laserowo wykonuje redukcję blizn po zabiegach chirurgicznych oraz wiele innych.

Na wizytę w Centrum Depilacji Laserowej Top Laser z doktorem można umówić się przez recepcję gabinetu. Do Aesthetic Clinic w Szczecinku przez telefon +48 606 815 900.