izabela rogowska 10 3 Prestiżowy Adres

Gadżety, odzież, haft, nadruki – Wszystko w jednym miejscu

Firma Haftkom powstała prawie trzydzieści lat temu. Początkowo jako hafciarnia, ale szybko wyszła poza działalność zawartą w nazwie. Poza haftem zajmuje się dystrybucją odzieży reklamowej polskiej marki Promostars. Działa jako agencja reklamowa z własnym parkiem maszynowym.

izabela rogowska-1

Kapitałem firmy jest wieloletnie doświadczenie – świadczy usługi w zakresie znakowania odzieży takimi metodami jak haft komputerowy, sitodruk, flex, druk cyfrowy czy sublimacja. Oferuje wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe z logo Klienta. Jest w tej dziedzinie ekspertem. Wybrać można je z firmowych, okazałych, katalogów, przez które prowadzi zamawiających doradca. Można mieć dzięki temu pewność, że wybór padnie na gadżety solidne, dobrej jakości, estetyczne i adekwatne do prowadzonej działalności. Życzenia specjalne też można w Haftkom spełnić – projekty spoza katalogów wykonują dla Haftkom zaufani podwykonawcy, dzięki czemu Klienci otrzymują gadżety unikalne. – Na topie są obecnie gadżety ekologiczne, na które zwracamy naszym Klientom szczególną uwagę. Ze względu na panującą aurę polecamy zakup kurtek i polarów z haftami. A w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia zachęcamy do zamawiania prezentów dla Klientów i pracowników. W każdym z tematów chętnie pomożemy dobrać odpowiedni produkt – mówi Karolina Sadowska.

Bardzo ważnym elementem działalności Haftkom jest zaangażowanie w społeczne, charytatywne i kulturalne inicjatywy w Koszalinie i regionie. Firma jest członkiem Północnej Izby Gospodarczej. Karolina Sadowska, współwłaścicielka firmy należy do Klubu Kobiet PIG. Co roku Haftkom wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, inicjatywy rozwojowe, jak Tedex, Spark Camp, imprezy jak Koszalin Retro Games Show. Sponsoruje Bałtycki Teatr Dramatyczny, między innymi organizowane przez instytucję wakacyjne zajęcia dla dzieci i Festiwal „m-teatr”. W 2018 roku firma otrzymała tytuł Pracodawcy Roku Pomorza Środkowego oraz została uhonorowana tytułem Mecenasa Kultury.

 

HAFTKOM Ewa Sadowska Karolina Sadowska s.c.
Kosynierów 47a   75-232 KOSZALIN
Tel. 94 343 43 41
Kom. 603 779 333