– Przyznaję „szóstki” najmniejszej i największej Hondzie – mówi Krzysztof Kwiatkowski, doradca handlowy Mojsiuk Auto KM. – Modelowi Jazz ponieważ ten mały „Japończyk” posiada wyrazistą stylistykę nadwozia, oferuje ekonomiczny silnik i-VTEC o pojemności 1,3 litra, który może współpracować ze sportową, 6-biegową manualną skrzynią biegów lub z płynnie pracującą, 7-biegową automatyczną przekładnią typu CVT, a także oferuje wyjątkowy komfort i przestronne wnętrze.

Faktycznie wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o wszechstronności. Zapewnia nie tylko dużo miejsca pasażerom, ale także możliwość regulowania i konfigurowania foteli na wiele sposobów. Przekłada się to na prawdziwą elastyczność aranżowania wnętrza i pozwala uzyskać odpowiednie miejsce na bagaż. Honda Jazz zapewnia niewiarygodnie dużo miejsca na nogi i głowę dzięki naszym pionierskim siedzeniom Magic Seat, które można w mgnieniu oka rozłożyć lub złożyć, aby dopasować wnętrze do potrzeb i stylu życia właściciela.
Precyzyjna 6-biegowa manualna skrzynia biegów zapewnia odpowiednią dynamikę jazdy, ale jeśli ktoś woli opcję automatyczną, bezstopniowa skrzynia biegów CVT zapewnia płynną zmianę biegów i niższy poziom emisji. Z sportowego charakteru modelu Jazz, można korzystać przełączając tryby automatyczne przy jednoczesnym korzystaniu z manetek przy kierownicy inspirowanych samochodami wyścigowymi.

 

Rata leasingowa na model Jazz zaczyna się już od 539,12 netto miesięcznie (PRZY ZAŁOŻENIU WPŁATY 45%, OKRES LEASINGU 60 M-CY, 1% WYKUP)

Rata leasingowa na model Jazz zaczyna się już od 539,12 netto miesięcznie (PRZY ZAŁOŻENIU WPŁATY 45%, OKRES LEASINGU 60 M-CY, 1% WYKUP)

 

– Model CR-V to także sprawdzony model na polskim rynku, z ugruntowaną bardzo dobrą opinią wśród klientów – dodaje Krzysztof Kwiatkowski. – Już to samo predysponuje go do tej najwyższej oceny.

Honda CR-V to model, który oferuje wysoki standard wnętrza i zoptymalizowaną przestrzeń o wyjątkowej funkcjonalności. Dzięki temu samochód oferuje wyjątkowy komfort niezależnie od czasu podróży. W nowej Hondzie CR-V jako opcja dostępny jest także trzeci rząd foteli oferowany w wybranych wersjach benzynowych.
Ekonomiczny silnik VTEC TURBO o pojemności 1,5 litra zapewnia doskonałe osiągi — w wersjach 173KM i 193KM. Nowa automatyczna skrzynia biegów CVT sprawnie przekazuje tą moc na koła. Układ wyposażono w funkcję wcześniejszej redukcji biegu przy hamowaniu, która rozpoznaje zwalnianie i zapewnia hamowanie silnikiem podczas zjazdów. Z drugiej strony to unikalne rozwiązanie opracowane przez Hondę utrzymuje obroty silnika, gdy na chwilę kierowca zwalnia, a następnie szybko przyspiesza, np. podczas wyprzedzania. Honda CR-V oferowana jest w wersji z napędem 4WD lub 2WD.

 

Rata leasingowa na model CR-V  zaczyna się już od 951,54 netto miesięcznie (PRZY ZAŁOŻENIU WPŁATY 45%, OKRES LEASINGU 60 M-CY, 1% WYKUP)

Rata leasingowa na model CR-V  zaczyna się już od 951,54 netto miesięcznie (PRZY ZAŁOŻENIU WPŁATY 45%, OKRES LEASINGU 60 M-CY, 1% WYKUP)

Wszelkich informacji na temat prezentowanych modeli udziela Autoryzowany Salon Honda Mojsiuk Auto KM w Starych Bielicach k/Koszalina, ul. Koszalińska 89 lub pod nr tel.: 94/34 77 363

www.honda.mojsiuk.pl

Szukaj nas na Facebooku: Honda Mojsiuk Auto KM