aa cover Moda

PATRIZIA ARYTON – 30 lat mody

Fundamentem najnowszej, jubileuszowej kolekcji marki Patrizia Aryton na sezon jesień-zima 19/20 są płaszcze, wśród których najważniejszą rolę odgrywa model Evercoat. Jest bezpośrednim odwołaniem do jednych z pierwszych konstrukcji płaszczy marki, które od początku wprowadzenia do sprzedaży cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Zaprojektowany został w trzech różnych modelach, różniących się od siebie długością. Każdy z nich ma pasek i kaptur, dzięki czemu można go wystylizować na ponad 10 sposobów.

 

Opowieść o kolekcji zaczyna się podróżą do pełnego wzorów, kolorów i ciepłej atmosfery Orientu. Na myśl przychodzą aromaty i odcienie przypraw: szafranu, anyżu czy kardamonu. Prócz tego słynne bliskowschodnie wzory, w tym paisley, zwany wzorem tureckim.

Kolejna linia kolekcji, RUE D’OCRE, to flirt ciepłych odcieni granatu z elektryzującą ochrą. Do tego szczypta kurkumy i efektowne akcesoria.

 

WHEN GARDEN FALLS ASLEEP

Tak jak w porach roku po ciepłych odsłonach następuje ochłodzenie. Tu spod znaku szmaragdowej zieleni, mięty, przydymionego różu i przygaszonego camelu.

Kolekcję zamyka linia golden leopard, śmiałe wzory inspirowane maścią dzikich kotów są tu bazą kolorystyczną do blokowego zestawienia barw.

5Salon Firmowy PATRIZIA ARYTON

Zwycięstwa 78, Koszalin 75-950, vis a vis Ratusza
tel. 94 341 55 73, kom. 509 981 924
godziny otwarcia: pon-pt  10-18, sob 10-14