Przedsiębiorcy użytkujący samochody do celów służbowych, chcą to robić – co zrozumiałe – jak najekonomiczniej. Szukają więc aut, na których zawsze można polegać oraz partnera finansowego oferującego indywidualne rozwiązania na atrakcyjnych warunkach w możliwie jak najkrótszym czasie. Kiedy pada pytanie, gdzie znaleźć jedno i drugie, odpowiedź jest tylko jedna: „Mercedes-Benz Mojsiuk zaprasza”.

Codzienne funkcjonowanie firm z każdym rokiem wiąże się z coraz większym tempem i rosnącymi wymaganiami ze strony klientów. Skraca się na przykład czas realizacji zamówień i terminy dostaw. Powoduje to sytuację, w której kluczowe znaczenie ma współpraca z pewnymi i sprawdzonymi kooperantami lub oparcie prowadzonej działalności na sprawdzonych i pewnych narzędziach.

Z pewnością jednym z najważniejszych narzędzi w biznesie jest samochód. Od niezawodności jego działania zależy wręcz życie wielu przedsiębiorstw. Dlatego też wiele z nich decyduje się na zakup samochodów Mercedes-Benz u koszalińskiego dealera tej marki – firmy Mojsiuk.

40 lat doświadczenia na rynku motoryzacyjnym w połączeniu z oferowaną niemiecką marką ugruntowało pozycję tej firmy jako sprawdzonego partnera i dostawcy niezawodnych środków transportu, ale to nie wszystko.
Firma Mojsiuk oprócz samego produktu oferuje klientom – firmom także indywidualnie dobrane rozwiązania i formy zakupu samochodów, co także jest niesłychanie ważne dla tempa prowadzenia działalności, o którym napisano wyżej.

Dealer poprzez specjalnie utworzone do tego celu stanowiska ekspertów bankowych oferuje szybkie i zindywidualizowane propozycje zakupu oparte na ofercie Mercedes-Benz Financial Services, należącej do grupy Daimler Financial Services, mającej swoje oddziały w 40 krajach świata. Wszystko to sprawia, że przedsiębiorca decydując się na skorzystanie z oferty firmy Mojsiuk zyskuje spokój, komfort obsługi i oczekiwaną korzystną – indywidualnie skonstruowaną pod jego potrzeby – ofertę praktycznie w miejscu zakupu auta, a na dokładkę w pobliżu miejsca działania swojej firmy.

Produkt – to jedno, forma zakupu to drugie, ale trzecim filarem oferty koszalińskiego dealera są ubezpieczenia, których wachlarz i towarzyszące mu fachowe doradztwo jest również dostępne na miejscu w salonie dealerskim.
Podsumowując – wszystkie wyżej wymienione składowe oferty firmy Mojsiuk pozwalają na szybkie nabycie i wpięcie w codzienną pracę samochodu firmowego.

„Spełnij swoje marzenie” – to nasza propozycja

Zamiast kupować samochód na własność, przedsiębiorca może wybrać korzystne miesięczne raty leasingowe. Program finansowania Lease&Drive to wymarzony samochód w niskich ratach miesięcznych. Płacąc co miesiąc drobny ułamek ceny, można cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem, które daje jazda nowym Mercedesem. Nie trzeba przy tym inwestować własnego kapitału, a umowę można rozszerzyć o liczne dodatkowe opcje.
– Jeśli przedsiębiorca chce podnieść wizerunek swojej firmy i zawsze jeździć najnowszym modelem Mercedesa, a opisywanym wcześniej jednym z priorytetów funkcjonowania firmy jest finansowanie samochodu przy zachowaniu niskich kosztów miesięcznych w stałej wysokości, oferta Lease&Drive będzie doskonałym wyborem – zachęca Rafał Zawada, szef Sprzedaży Samochodów Osobowych Mercedes-Benz w firmie Mojsiuk. – Mamy szeroką ofertę samochodów dostępnych od ręki, do zapoznania z którą serdecznie zapraszam – mówi Rafał Zawada.

Wszystkie formalności w jednym miejscu – w salonie dealerskim

Pozostałe plusy tej formy nabycia auta to:

1. Brak opłat za rejestrację samochodu.
2. Lease&Drive pomoże obniżyć koszty administracyjne i łatwiej zaplanować wydatki związane z samochodem w firmie.
3. Dzięki wysokiej, gwarantowanej wartości końcowej, opłaty miesięczne będą wyjątkowo niskie.
4. Elastyczność finansowania – umowa może zawierać samo finansowanie, ale można też rozbudować ją o dostępne dodatkowo opcje:

Ubezpieczenie Komunikacyjne – dzięki dostępnej na miejscu ofercie ubezpieczeniowej nabywca samochodu, może spokojnie się odprężyć. Dzięki dopasowanym ubezpieczeniom dla zakupionego Mercedesa możliwe jest stworzenie ochrony całkowicie zgodnej z zakresem oczekiwania klienta. Chroniony jest nie tylko samochód, ale kupujący otrzymuje pewność, że samochód w razie uszkodzenia zostanie naprawiony w warsztacie Mojsiuk Centrum Blacharsko – Lakierniczym zgodnie z wymaganiami producenta.

Ubezpieczenie GAP – zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa w przypadku zaistnienia szkody całkowitej lub kradzieżowej pojazdu. W przypadku tak nieszczęśliwego wydarzenia, jakim jest szkoda całkowita pojazdu będąca następstwem wypadku, lub kradzież pojazdu, wysokość odszkodowania z ubezpieczenia Auto-Casco jest niższa niż wartość fakturowa pojazdu. Ubezpieczenie GAP pokrywa różnicę pomiędzy fakturową wartością zakupu pojazdu, a wartością wypłaconego odszkodowania Auto-Casco.
Pakiet Gwarancyjny, a także, Umowę Serwisową, kartę paliwową oraz koszty sezonowej wymiany opon.

Tylko od nabywcy zależy, czy wykupi użytkowany samochód na własność po zakończeniu umowy. Można także zwrócić go do dealera i wymienić na nowy lub wydłużyć umowę na kolejny okres.

Przykładowe oferty dostępne od ręki w systemie wyszukiwarki Stock Browser Dealer

 

 


Aby ułatwić dostęp do oferty leasingowej Mercedes-Benz stworzył specjalną wyszukiwarkę samochodów, dostępnych od ręki, którymi dysponuje dealer. Klient poszukując samochodu może go znaleźć poprzez wpisanie kwoty jaką chce przeznaczać miesięcznie na ten cel, a system dobierze model i okres leasingu. Wszystkie to można znaleźć u koszalińskiego dealera – firmy Mojsiuk pod adresem wyszukiwarki Stock Browser:
https://oferta.mercedes-benz.pl/mojsiuk/
Mercedes-Benz Financial Services, należy do grupy Daimler Financial Services, mającej swoje oddziały w 40 krajach świata i zatrudniającej łącznie 9000 osób. Mercedes-Benz Financial Services oferuje finansowanie pojazdów poprzez korzystne pożyczki, leasing i wynajem długoterminowy, a także szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych. Finansowanie w Mercedes-Benz Financial Services wybiera ok. 40% spośród wszystkich Klientów decydujących się na zakup nowego Mercedesa lub smarta. Pod marką Mercedes-Benz Financial Services oferowane są produkty czterech spółek działających na polskim rynku. Są to: Mercedes-Benz Leasing Polska sp. z o o., Mercedes-Benz Bank Polska SA, Mercedes-Benz Financial Services sp. z o.o. oraz Mercedes-Benz Ubezpieczenia sp. z o.o.

 

W razie pytań o prezentowane, jak i pozostałe modele marki Mercedes-Benz zapraszamy do Autoryzowanego Salonu Mercedes-Benz Mojsiuk w Starych Bielicach k/Koszalina, ul. Koszalińska 89 lub pod nr tel.: 94/34 77 372

www.mojsiuk.mercedes-benz.pl

Szukaj nas na Facebooku: Mercedes-Benz Mojsiuk