Angelika Grabowska & Luiza Boniecka z edu4U udowadniają każdego dnia, że w Koszalinie można znaleźć usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie i że nie trzeba w ich poszukiwaniu wyjeżdżać do innych miast. Na pytanie: „Jakie są największe potrzeby szkoleniowe w regionie?” – obie Panie zgodnie odpowiadają, że sednem jest wdrożenie polityki szkoleniowej, a co za tym idzie stworzenie programu rozwojowego dla managerów i pracowników.

 

edu4u zdjęcie (003) goLeadership & Managament Academy

Zarządzanie i kierowanie zespołem – to najtrudniejsza ze „sztuk walki”. Nasze szkolenia zostały stworzone z myślą o specjalistach, managerach i liderach, którzy poszukują niezawodnych sposobów na szybką i efektywną poprawę swoich umiejętności w zakresie przywództwa, zarządzania i rozwoju osobistego. Autorski program LEADERSHIP & MANAGEMENT ACADEMY Edu4U został opracowany, aby zagwarantować najwyższą jakość szkoleń dla kadry menadżerskiej. Współczesny manager posiada wiele imion: lider, wizjoner, analityk, strateg, motywator, inspirator, psycholog, coach, koordynator. Nasze szkolenia pozwolą Ci dowiedzieć się, jak zarządzać efektywnie swoją organizacją.

 

Innowacja

Centrum Szkoleniowe edu4U wychodzi naprzeciw innowacyjnym metodom edukacji zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jesteśmy nieliczną firmą szkoleniową w Polsce, która projektuje szkolenia w oparciu o techniki angażowania uczestników metodą „The Stretch Experience”. Na sali szkoleniowej rozbudzamy wyobraźnię i kreatywność stosując Cykl Kolba – najbardziej skuteczną technikę nauki dorosłych wykorzystywaną w pracy warsztatowej i coachingu. Uczymy poprzez doświadczanie, zgodnie z zasadą Pareto 80/20, stąd szkolenia mają charakter warsztatowy. Opracowaliśmy ponad 38 autorskich programów szkoleniowych w oparciu o powyższe elementy, które doskonale się sprawdzają.

 

Doradztwo

Po co mi doradztwo? – to częste pytanie przedsiębiorców. Odpowiedź jest bardzo prosta – profesjonalne wpieranie firmy wiąże się z kompleksowością oferty. Nie wystarczy zaproponować „jakiegoś” szkolenia. Każde przedsięwzięcie wiąże się ze szczegółową analizą potrzeb. Działania, które podejmujemy powstają w odpowiedzi na konkretną sytuację. Najczęściej podejmowane kroki to: analiza potrzeb, szkolenia, sesje coachingowe i team building.

 

Entuzjazm

Edu 4U, to pasja oraz stan emocjonalnego zaangażowania w stały rozwój! Pomagamy ponownie odnaleźć entuzjazm w życiu zawodowym i osobistym. Inspiracja oraz wyznaczony cel napędza nas do działania. Niezliczone pomysły, które rodzą się w naszych umysłach, wykorzystujemy na salach szkoleniowych w całej Polsce oraz w plenerowych team buildingach. Nasi trenerzy, to pasjonaci i wieloletni praktycy w swoich dziedzinach. Chcemy, żeby uczenie stało się stylem życia dla każdego.

 

Rozwój

Jak najlepiej osiągnąć rozwój osobisty i biznesowy? To bardzo proste! Świadomy przedsiębiorca powinien wdrożyć w swojej firmie właściwą politykę szkoleniową, bez której nowoczesna firma nie może się obejść. Szkolenia to inwestycje, które wcale dużo nie kosztują a ogromnie dużo dają. W każdym przedsiębiorstwie zachodzą zmiany, które powinny nas motywować do dynamicznego rozwoju. Nie zapominamy też o samokształceniu się – doskonalimy zarówno swoje kompetencje, jak i naszych trenerów. Dzięki współpracy z ogólnopolską kadrą otwieramy się na nowe pomysły, perspektywy, inspiracje i innowacje. I rozwijamy swoje skrzydła!

Stosujemy Kodeks Dobrych Praktyk Polskiej Izby Firm Szkoleniowych zgodnych z Białą Księgą sektora usług rozwojowych. Wdrożyłyśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. Jesteśmy członkiem Rady Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Owocem naszej pracy jest uznanie ze strony PIFS i wyznaczenie edu4U na koordynatora ogólnopolskiego projektu „Dni uczenia się przez całe życie” pod honorowym patronatem Polskiego Komitetu ds. UNESCO, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz PARP-u i IBE.

 

edu4u-logoCentrum Szkoleniowe edu4U

ul. Zwycięstwa 126
75-614 Koszalin
email: biuro@edu4u.info.pl
www.edu4u.info.pl
tel. 515-577-306/ 515-577-308