3l 2 Zdrowie i uroda

Strefa 3L – czas na zmianę!

Marzysz o spektakularnej przemianie? Motywacja do regularnego trenowania zwykle szybko cię opuszcza? Wysiłki, jakie podejmujesz, by zgubić zbędne kilogramy, nie przynoszą rezultatów? Jeśli choć na jedno z pytań padło z twojej strony „tak”, warto zgłosić się do Strefy 3L. Do dyspozycji jest tu super nowoczesny system do treningu obwodowego Milon, trening EMS (z elektrostymulacją), masaż, fizjoterapia, gimnastyka korekcyjna, trenerzy personalni oraz zajęcia edukacyjne. Wszystko, co potrzebne, ale zmienić tryb życia na zdrowszy.

 

Trenerzy Strefy 3L wskazują, że największą grupę podopiecznych stanowią osoby 40+. To budujące, bo choć ruch jest niezbędny w każdym wieku, dla osób dojrzałych ma ogromne znaczenie. Wtedy właśnie ciało zaczyna dotkliwie sygnalizować wszelkie błędy w jego traktowaniu, zwłaszcza gdy „oszczędzaliśmy” mu wysiłku fizycznego. Zaniedbania da się zniwelować i warto, a wśród klubowiczów Strefy 3L wielu ma na koncie wspaniałe metamorfozy, jak na przykład pani Iwona Lichmańska.

Do klubu 3L trafiła trochę przez przypadek – karnet na próbny trening był nagrodą w konkursie. Przyszła do klubu z ciekawości i została… na pół roku. Ćwiczy regularnie, trzy razy w tygodniu i przez sześć miesięcy nie opuściła zajęć. – Zaczęłam w październiku 2018 roku, na kilka dni przed swoimi urodzinami, więc można powiedzieć, że zrobiłam sobie prezent z długim okresem przydatności – uśmiecha się. – Nie tylko udało mi się schudnąć, ale także unormować wyniki badań krwi, w tym cholesterolu czy pozbyć się migrenowych bólów głowy, z którymi walczę od wielu lat. No i znacznie poprawiła mi się kondycja.że zrobiłam sobie prezent z długim okresem przydatności – uśmiecha się. – Nie tylko udało mi się schudnąć, ale także unormować wyniki badań krwi, w tym cholesterolu czy pozbyć się migrenowych bólów głowy, z którymi walczę od wielu lat. No i znacznie poprawiła mi się kondycja.

3l-1

Ze sportem podopieczna Strefy 3L wcześniej nie miała wiele wspólnego, pomijając długie, rekreacyjne spacery. Z ćwiczeniami typu siłowego/fitnessowego, w dodatku w tak nowoczesnym systemie jak Milon, spotkała się po raz pierwszy. Przyznaje, że brak doświadczenia trochę ją onieśmielał, ale już podczas pierwszej wizyty wątpliwości minęły. – To na pewno zasługa trenerów, którzy tworzą przyjazną atmosferę, wspierają, uczą, pomagają w trudniejszych momentach i nie trzeba się dopraszać o ich uwagę – mówi pani Iwona.

– Trafiłam pod skrzydła pana Marcina Marczaka i jemu jestem szczególnie wdzięczna za wprowadzenie mnie w meandry ćwiczeń oraz opiekę. Od razu wskazałam cel – zrzucenie wagi i trener mnie odpowiednio ukierunkował. Przeprowadził szczegółowy wywiad na temat mojego stanu zdrowia, analizę składu ciała i wytrzymałości, ułożył plan treningowy. Na bieżąco omawiamy moje postępy.

Aleksandra Zwolak, menedżer Strefy 3L podkreśla: – Iwona od samego początku wykazywała pełne zaangażowanie. Regularnie ćwiczyła, przychodziła na konsultacje, podczas których analizowaliśmy, czy wykonuje pełen trening i czy robi go poprawnie. Na tej podstawie mogliśmy nie tylko monitorować, ale też modyfikować treningi, żeby były optymalne. Hasła przewodnie Strefy 3L to motywacja, zdrowie, dieta i odnowa biologiczna. Klienci, którzy oddali się w nasze ręce i są konsekwentni, triumfują, jak pani Iwona.

Najlepszą rekomendacją skuteczności treningów jest fakt, że pani Iwonie udało się w ciągu pół roku schudnąć ponad 10 kilogramów. Spokojnie, bez wyrzeczeń, w tempie adekwatnym do możliwości organizmu. Treningi wsparła dietą, mądrą suplementacją, wiedzą oferowaną podczas cyklicznych wykładów w ramach Strefy Wiedzy 3L i dziś może się pochwalić szczupłą sylwetką, mocniejszymi mięśniami i prawidłową postawą. Oczywiście, bez silnej motywacji sukcesu by nie było, ale poprawa samopoczucia, sprawności, ubywające sukcesywnie kilogramy z pewnością ją wzmacniają. – Podoba mi się, że nie jest to typowa siłownia – podkreśla Iwona Lichmańska. – Ćwiczenia są dopasowane indywidualnie, sam klub jest wygodny, tworzymy małą społeczność i chodzę tam z ogromną przyjemnością. Namówiłam koleżanki, by spróbowały, i wiem, że mają podobne odczucia. Zachęciły je na pewno moje osiągnięcia, widoczne gołym okiem, i nastawienie do życia, bo gdy człowiek czuje się zdrowszy, ma lepszy humor, samopoczucie i stosunek do świata. Córka nie może mnie na spacerach dogonić!

To, co osiągnęła pani Iwona, jest w zasięgu każdego, choć motywacją nie musi być odchudzanie, ale poprawa sprawności, rehabilitacja, wzmocnienie ciała czy po prostu profilaktyka zdrowotna, której ruch jest nieodłącznym elementem. – Klubowicz Strefy 3L może liczyć na uwagę, bezpieczeństwo i wsparcie specjalistów, którzy pomogą zrewolucjonizować mu dotychczasowy styl życia – mówi Aleksandra Zwolak. – Poza naszymi trenerami, fizjoterapeutami i masażystami współpracuje z klubem znakomita dietetyczka – Aldona Lewita-Paszko prowadząca gabinet Dietetyczne Niebo. Przemiana powinna obejmować nie tylko sferę fizyczną, ale przede wszystkim dotychczasowy sposób myślenia.

Wszystkim niezdecydowanym Strefa 3L oferuje trening wprowadzający. Podczas spotkania trener personalny lub fizjoterapeuta przeprowadza wywiad na temat stanu zdrowia, ewentualnych przeciwwskazań, wykonuje pomiary z wykorzystaniem profesjonalnego analizatora składu ciała, dzięki czemu możliwe jest dokładne określenie wszystkich najważniejszych parametrów: tkanki tłuszczowej, zawartości wody w organizmie oraz bada zakres ruchu. W oparciu o zebrane dane zaproponuje model sesji treningowych, które zagwarantują największą efektywność i realizację wybranego celu treningowego bez ryzyka przeciążeń, kontuzji. Chodzi o to, by nie trenować za karę, ale z przyjemnością. Każda osoba, która chciałaby wypróbować innowacyjny trening Milon lub EMS może wejść na stronę internetową klubu w zakładkę „wypróbuj trening’’ i zostawić swoje dane kontaktowe.

3l-2

Strefa 3L

ul. Jana Matejki 1, Koszalin
www.strefa3L.pl
kontakt@strefa3l.pl

Czynne w godzinach:
pon-pt: 8.00-22.00
sob: 9.00-14.00
#więcej niż trening