GAS5475 Wydarzenia

Nagroda „ She’s Mercedes by Mercedes-Benz Mojsiuk” dla pani Haliny Kozak

Sukces, biznes, kobieta – to połączenie od dawna nikogo nie dziwi, nie mniej w dalszym ciągu warto je promować. Właśnie z myślą o odnoszących sukcesy kobietach biznesu i dla nich Mercedes-Benz stworzył program „She`s Mercedes”. Firma Mercedes-Benz Mojsiuk po raz pierwszy przyznała zaś nagrodę w tej kategorii podczas wydarzenia Magnolie Biznesu w Szczecinie, którego była partnerem.
Kobiety coraz częściej obejmują stanowiska zarządcze w biznesie, polityce i życiu społecznym. Są ambitne, pracowite i wykształcone. W Unii Europejskiej 60 proc. absolwentów wyższych uczelni to panie, a w Polsce – jeszcze więcej, bo 65 proc. Kobiety mają władzę, uznanie i pieniądze.

Co ciekawe, co piąty nabywca osobowego Mercedesa jest kobietą. W segmencie aut kompaktowych marki panie stanowią już ok. 35 proc. wszystkich klientów, a na decyzję o zakupie wozu wpływają aż w 80 procentach. Inicjatywę „She`s Mercedes” marka Mercedes-Benz adresuje właśnie do takich pań: ambitnych, samodzielnych profesjonalistek – zgodnie z ich potrzebami i wymaganiami. Program She’s Mercedes pozwala marce lepiej spełniać oczekiwania pań. Oferuje networking i pomoc w rozwiązywaniu problemów w codziennym życiu bizneswoman.

Mając to na uwadze zachodniopomorski dealer tej marki – firma Mojsiuk – postanowił wyróżnić nagrodą „She ’s Mercedes by Mercedes-Benz Mojsiuk” panią Halinę Kozak. Wręczenie nagrody odbyło się podczas podsumowania plebiscytu pn. Magnolie Biznesu.

Wyróżnienie „She ’s Mercedes by Mercedes-Benz Mojsiuk” ma za zadanie docenić i wyróżnić panie, które w wybitny sposób odznaczają się w świecie biznesu, są nowoczesnymi kobietami i jednocześnie miłośniczkami motoryzacji, harmonijnie łączą trzy światy: życie zawodowe, życie prywatne i pasje.
Bez wątpienia pani Halina Kozak wypełnia te kryteria, będąc magistrem ekonomii (absolwentką Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Transportu na Politechnice Szczecińskiej), biegłym rewidentem, doradcą podatkowym – jednym z pierwszych w Polsce, prezesem zarządu Kancelarii Doradztwa Podatkowego i Audytu DEBET Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie. W ciągu 28 lat zbudowała największa kancelarię doradztwa podatkowego w Koszalinie, zatrudniając 30 wysoko wykwalifikowanych specjalistów obsługujących firmy o różnym statusie prawnym.

Pani Halina Kozak oprócz Koszalina związana jest również z Szczecinem – elementem łączącym jest przynależność do Północnej Izby Gospodarczej. – Jestem jej członkiem od ośmiu lat. Ponadto od trzech kadencji jestem członkiem Komisji Rewizyjnej Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Doradców Podatkowych z siedzibą w Szczecinie – podkreśla Halina Kozak. Ale to nie wszystko: udziela się i zasiada w zarządzie Zachodniopomorskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych z siedzibą w Szczecinie i jest wiceprzewodniczącą Zachodniopomorskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych.
Praca zawodowa jednak nie zdominowała jej życia prywatnego. Jest miłośniczką motoryzacji, morsowania, żeglowania i dalekich podróży. Rocznie przejeżdża samochodem średnio do 45 000 km, co wymaga posiadania bezpiecznego auta. – Dużo czasu spędzam za kierownicą, stąd moja sympatia i wybór marki Mercedes-Benz – mówi pani Halina.

Pierwszy samochód tej marki zakupiła w 2003 roku i od tej pory jest jej wierna. Obecnie jeździ modelem GLC i jest to jej piąty Mercedes. – Jazda tym, jak i wcześniejszymi modelami Mercedesa nie powoduje zmęczenia na długich trasach. Zapewnia mi komfort i poczucie bezpieczeństwa – podsumowuje pani Halina, o której można powiedzieć, że jest idealnym ambasadorem marki.
Gratulujemy wyróżnienia i zapraszamy Czytelniczki do wzięcia w kolejnych edycjach plebiscytu, a w szczególności kategorii „She`s Mercedes by Mercedes-Benz Mojsiuk”.

 

 


Gala Finałowa Magnolii Biznesu odbyła się 21 marca w Hotelu Novotel Centrum w Szczecinie. Wydarzenie zgromadziło ponad 140 gości, w tym prezydenta Szczecina Piotra Krzystka, z którego rąk laureatki otrzymały list gratulacyjny oraz sadzonkę magnolii – symbol nawiązujący do nazwy plebiscytu. Galę zorganizował portal Kobietowo.pl, a nagrodę „She’s Mercedes by Mercedes-Benz Mojsiuk” zainicjował dealer Mercedes-Benz Mojsiuk.