paula Wydarzenia

W kobietach siła!

Paulina Waluk-Szyperska i Marek Szyperski to pochodząca z Koszalina para, której udało się zaistnieć w polskiej edycji magazynu „Vogue”. Na uroczystość pierwszych urodzin pisma przygotowali oryginalną kreację: marynarkę ozdobioną oryginalnymi okładkami „Vogue Polska”.

 

Zdjęcie 23.03.2019, 13 44 58Projekt zyskał uznanie Jerzego Antkowiaka, Anji Rubik, Karli Gruszeckiej (główna stylistka „Vogue Polska”) oraz Filipa Niedenthala (redaktor naczelny „Vogue Polska”). – Największym wyróżnieniem jest dla nas publikacja projektu na łamach kwietniowego numeru „Vogue” – mówi Paulina Waluk-Szyperska. – To dla nas wielka satysfakcja i spełnienie jednego z marzeń.

Paulina Waluk-Szyperska jest absolwentką Politechniki Koszalińskiej, na co dzień fotomodelką, zawodowo spełnia się w świecie internetu. Pasjonuje się modą, podróżami oraz fotografią. Poza tym uwielbia ciekawe wyzwania, a najnowszym jest stworzenie w Koszalinie grupy pod skrzydłami ogólnopolskiej społeczności Era Nowych Kobiet – to autorska idea Joanny Przetakiewicz, znanej i cenionej za styl businesswoman, pomysłodawczyni i założycielki domu mody La Mania. – Podczas koszalińskich spotkań Ery Nowych Kobiet będziemy wzajemnie wspierać się, dodawać otuchy, mnożyć dobrą energię, dzielić emocjami, inspirować się, budować szczęście oraz poczucie wartości – wyjaśnia. – Nie będzie tematów tabu. Chcemy budować porozumienie w relacjach międzyludzkich. Pragniemy przede wszystkim dla siebie i wszystkich dobra, otwartości, akceptacji oraz zrozumienia. Wierzymy, że wszystko co dobre – wraca, a otrzymujemy – dając. Wspólnie budujemy klub szczęścia i miłości.

Co istotne, klub jest otwarty także dla mężczyzn, bo bardziej chodzi o ideę, a nie o płeć.

Przed każdym spotkaniem uczestnicy spotkania będą wspólnie ustalać program. – Nie wykluczamy oczywiście spotkań z ekspertami w danej dziedzinie, ale głównie chcemy spędzić czas na wspólnej rozmowie. Nie ma tematów tabu. Rozmawiać możemy o wszystkim, o codziennych sprawach, relacjach międzyludzkich, polityce, podróżach, książkach, kinie, seksie, modzie, przemocy w rodzinie, alkoholizmie, problemach z nałogami, braku szacunku, tolerancji czy też otwartości.

Spotkania będą się odbywać minimum raz w miesiącu, a udział w nich będzie brało maksimum 30 osób. Chodzi o zachowanie kameralności i możliwość swobodnej dyskusji.

Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 10 kwietnia (środa), o godz. 18:00-20.00 w Dune Restaurant Cafe Lounge w Mielnie (ul. Pionierów 18). Koszt uczestnictwa w wydarzeniu to 29 zł i jest on przeznaczony na poczęstunek. Rejestrować można się poprzez maila: eranowychkobietkoszalin@gmail.com. Ilość miejsc jest ograniczona.