BTL 6000 TR Therapy PIC image application trapezius Zdrowie i uroda
BTL BTL

Światowy Producent Urządzeń Innowacyjnych w Fizjoterapii i Odnowie Biologicznej

ZDROWIA, ZDROWIA I JESZCZE RAZ ZDROWIA!

 

Składając życzenia urodzinowe, imieninowe czy z okazji świąt, życzymy sobie przede wszystkim zdrowia. Jego brak powoduje, że wszystko inne traci sens. Mamy szczęście, że żyjemy w takich czasach, gdzie świadomość społeczeństwa w kwestii dbania o zdrowie i sprawność fizyczną z roku na rok staje się większa. Dzieje się to za sprawą nie tylko klubów fitness, ale przede wszystkim dzięki wszechstronnie wykształconym fizjoterapeutom, których gabinety wyposażone są w światowej klasy urządzenia. Kliniki, uzdrowiska, centra odnowy biologicznej i sportowej, aby sprostać oczekiwaniom swoich pacjentów, wprowadzają do swojej oferty innowacyjne technologie. To one rewolucjonizują rynek fizjoterapii sprawiając, że dziś możliwa jest pomoc w walce z bólem oraz poprawa pracy narządu ruchu w wielu aspektach już od pierwszego spotkania z fizjoterapeutą. Unikatowe rozwiązania nowoczesnej fizjoterapii dają możliwości jeszcze szybszej i skuteczniejszej rehabilitacji. Wykorzystanie różnych bodźców fizykalnych w zależności od jednostki chorobowej pozwala na precyzyjne dobranie formy terapii, wpływając przede wszystkim na przyczynę dysfunkcji, jednocześnie likwidując ból.

svg%3E Zdrowie i uroda

INNOWACYJNA REHABILITACJA DOSTĘPNA OD RĘKI!

Firma BTL, będąca światowym liderem w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości urządzeń do fizjoterapii, nieustannie pracuje nad tworzeniem najlepszych technologii, dzięki którym dążenie do zdrowia staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Innowacyjne technologie w urządzeniach firmy BTL od wielu lat wspierają fizjoterapeutów w gabinetach rehabilitacji. Nie sposób przejść obojętnie obok Fali Uderzeniowej BTL-SWT czy Lasera Wysokoenergetycznego BTL-HIL. Urządzenia te można śmiało uznać za podstawowe narzędzia w terapii pacjentów cierpiących na schorzenia układu ruchu w placówkach rehabilitacyjnych.

Najnowszymi rozwiązaniami w terapii bólu i poprawie jakości życia w schorzeniach narządu ruchu są: BTL-SIS (Super Indukcyjna Stymulacja) oraz BTL TR-Therapy (Terapia Radiofalowa Ukierunkowana). Oba rozwiązania na dobre zagościły w placówkach rehabilitacyjnych nie tylko w Polsce, ale również w najsłynniejszych klubach sportowych świata, gdzie urządzenia firmy BTL wspierają sportowców w ich regeneracji po kontuzjach.
Czym właściwie są te urządzenia?

BTL-SIS (Super Indukcyjna Stymulacja), wykorzystując pole elektromagnetyczne, skutecznie redukuje dolegliwości bólowe oraz przywraca sprawność ruchową po urazie, zabiegu operacyjnym, a nawet po przebytym udarze – wyjaśnia Grzegorz Bednarski, Area Sales Manager firmy BTL, Oddział Koszalin. Bodziec ten wpływa bowiem nie tylko na mięśnie, więzadła i stawy, ale również stymuluje układ nerwowy oraz krwionośny. Ta niepowtarzalna terapia redukuje także spastyczność, mobilizuje stawy oraz przyspiesza gojenie złamań! To jedyny sprzęt na świecie umożliwiający tak wszechstronne działanie!

Drugim innowacyjnym urządzeniem, z którego jesteśmy dumni, jest BTL TR-Therapy (Terapia Radiofalowa Ukierunkowana). Urządzenie to w połączeniu z elementami masażu oraz terapią manualną daje natychmiastowe i długotrwałe efekty terapeutyczne. Doskonale wpływa na mięśnie i ścięgna, poprawiając ich jakość, ponadto jest nieocenione w ostrych stanach, np. po skręceniu stawu skokowego, kiedy redukuje obrzęki i krwiaki – zapewnia nas Grzegorz Bednarski. Wszechstronne i kompleksowe podejście do terapii uzyskane dzięki pracy wieloma metodami, daje terapeucie większy wachlarz możliwości oraz lepsze rezultaty terapeutyczne.

svg%3E Zdrowie i uroda

Czy poniższe schorzenia brzmią znajomo?

– zespół bolesnego barku,
– łokieć tenisisty,
– ostroga piętowa,
– ból kręgosłupa,
– ostre wypadnięcie dysku,
– ograniczenie ruchu w stawach,
– zmiany zwyrodnieniowe,
– skręcenie,
– kolano skoczka,
– przeciążenie mięśni,
– naciągnięcie / naderwanie mięśni,
– obrzęk / krwiak pourazowy.

 

4_terapie_grafikaZ tymi i z wieloma innymi dolegliwościami bez trudu poradzą sobie powyższe urządzenia!

Wszystkie innowacyjne terapie: BTL-SWT falę uderzeniową, BTL-HIL laser wysokoenergetyczny, a także BTL-SIS Super Indukcyjną Stymulację oraz BTL TR-Therapy Terapię Radiofalową Ukierunkowaną można umiejętnie ze sobą łączyć w trakcie jednej wizyty, co daje natychmiastową ulgę w bólu i poprawę funkcjonowania w życiu codziennym.
Zadbaj o swoje zdrowie i uwolnij się od bólu!

O terapie BTL pytaj w uzdrowiskach, klinikach oraz gabinetach fizjoterapii i przekonaj się o skuteczności najlepszych zabiegów fizykoterapeutycznych świata.
Wyjdzie Ci to na zdrowie!

Grzegorz Bednarski
Area Sales Manager BTL POLSKA
Oddział Koszalin
bednarski@btlnet.pl
tel. +48 608 409 700
www.btlnet.pl