Wydarzenia

Koszalinianin w irlandzkim Tańcu z Gwiazdami

Robert Rowiński, zwycięzca 12. sezonu Tańca z Gwiazdami walczył 24 marca br. o zwycięstwo w irlandzkiej edycji show. Choć nie wygrał, osiągnął niebywały sukces i doprowadził na podium swoją seksowną partnerkę.

 

14 NEWS 11 th Jan 2019 _87Koszaliński tancerz zasłynął dzięki udziałowi w kilku polskich edycjach Tańca z Gwiazdami. Później zaczął występować w Wielkiej Brytanii. Ostatnio w irlandzkim Dancing with the Stars.

Niedawno zakończyła się tam druga edycja z udziałem polskiego artysty. Choć walczył w finale o zwycięstwo razem ze swoją partnerką Clioną Hagan, ostatecznie zajęli oni drugie miejsce.

Pamiętają Państwo, z kim Robert Rowiński występował w Tańcu z Gwiazdami w Polsce? Na swoim koncie ma udział w aż pięciu edycjach. Zadebiutował wiosną 2006 roku, kiedy jego partnerką była Aneta Kręglicka. Jesienią tego samego roku partnerował aktorce Magdalenie Wójcik. Po roku przerwy wrócił do programu i tańczył z Haliną Mlynkovą. Później rozstał się z produkcją na trzy lata. Ponownie wystąpił w 2010 roku u boku Oli Szwed, ale dopiero trzy miesiące później osiągnął to, o czym marzył od zawsze. Razem z Moniką Pyrek wygrali dwunasty sezon, pokonując m.in. Edytę Górniak i Jana Klimenta.