1 Inspirium narożnik Most Prestiżowy Adres

Dolce far niente na sofach Inspirium

Marząc o komforcie, warto zwrócić uwagę na dwie nowe sofy Inspirium. Beone i Most są zupełnie różne od siebie, ale obie tak samo wygodne.

 

Nasze czasy to rosnąca świadomości tego, jak ważny dla zdrowia i ogólnego dobrostanu jest relaks. Pracoholizm odchodzi do lamusa, a brak wolnego czasu nikomu już nie imponuje (a przynajmniej nie powinien). Najlepsze, co możemy zrobić dla siebie to regularnie fundować sobie: hygge, kalsarikännit, joie de vivre, heffner, czy też dolce far niente (do wyboru). Te coraz modniejsze filozofie wypoczynku to relaks poszerzony o takie wartości jak radość życia, uważność, wewnętrzne wyciszenie i komfort.

Za tą tendencją poszli projektanci, których podstawowym zadaniem jest tworzyć produkty i wnętrza, będące odpowiedzią na potrzeby ludzi i dostosowane do trybu ich życia. A że życie domowe przeniosło się od kuchennych stołów na sofy, stały się one tak samo ważnym meblem z punktu widzenia wygody dla użytkownika, co łóżka, w których spędzamy jedną trzecią życia. Rozłożyste, wygodne, czasami ustawiane po dwie, z fotelami do kompletu. Przemyślane w każdym najdrobniejszym detalu, wykonane z pieczołowitością przy użyciu materiałów najwyższej jakości. A do tego cieszące oko wymagającego estetycznie odbiorcy.

Takie właśnie są sofy Inspirum. Wśród których na szczególną uwagę zasługują nowości: Beone oraz Most. Obie wykonano z wykorzystaniem nowatorskiego rozwiązania SoftLayers, które zapewnia nadzwyczajną wygodę siedziska i poduszek dzięki zastosowaniu w nim wyjątkowo miękkiej pianki poliuretanowej pokrytej grubą warstwą naturalnego pierza. SoftLayers sprawia, że każda pozycja, jaką przyjmiemy na sofie, będzie komfortowa i relaksująca.

Ale zalety „namacalne” to nie wszystko. Obie sofy cieszą też oczy swoim przemyślanym, eleganckim designem. Modułową Beone wyróżniają charakterystyczne skośne oparcia i podłokietniki oraz niskie nogi, których zastosowanie sprawiło, że sofa wygląda jakby lewitowała nad podłogą.
Most jest dla odmiany rzadkim połączeniem oszczędnego, nowoczesnego wzornictwa ze zdecydowanym charakterem, który podkreślają metalowe nogi przypominające most (stąd nazwa). Geometryczny w kształcie mebel zmiękczają delikatne pikowania.

Nowe sofy mają uniwersalne wzornictwo i pasują do wnętrz zaprojektowanych w różnych stylach. Szeroki wybór tkanin umożliwia dopasowanie wybranego mebla do kolorystyki i klimatu każdego salonu. Wyrafinowanie, najwyższa jakość wykonania i zapewnienie komfortu użytkownikom to najmocniejsze zalety nowych sof marki Inspirum.

Więcej informacji: www.inspirium.pl


 

INSPIRIUM to polska marka mebli, której właścicielem jest firma Kaza Design powstała w 2010 roku w Żywcu. Początkowo marka była dostępna dla ograniczonej grupy kontrahentów, jednak z czasem firma podjęła decyzję o powiększeniu rynku sprzedaży i wprowadzeniu marki na rynek polski i europejski dla klientów indywidualnych. Do produkcji wykorzystywane są staranie wyselekcjonowane materiały, począwszy od drzewa potrzebnego do wykonania solidnej konstrukcji, poprzez pianki, granulaty, puchy, a skończywszy na tkaninach o innowacyjnych technologiach.