04 Motoryzacja

Otwarcie Działu Detailingu Grupy Mojsiuk

Początek całego przedsięwzięcia sięga końca 2017 roku, gdy zarząd Grupy Mojsiuk, reagując na potrzeby swoich klientów, postanowił z początkiem tego roku stworzyć projekt uzupełniający portfolio usług oferowanych przez naszą firmę. Efekt wielomiesięcznych prac, mamy zaszczyt przedstawić, jako Dział Detailingu Grupy Mojsiuk. Jego powołanie wpisuje się w ideę ciągłego rozwoju, która przyświeca panu prezesowi Kazimierzowi Mojsiukowi, właścicielowi firmy od początku istnienia firmy.

Stworzenie komórki zajmującej się tematem detailingu jest odpowiedzią na ciągle rosnące wymagania Klientów, nie tylko odnośnie opieki nad sprawnością techniczną serwisowanych i naprawianych pojazdów, ale i ich stroną estetyczną. Klienci coraz więcej uwagi przywiązują do wyglądu swoich wymarzonych aut, zgodnie z ogólnym trendem zwiększania się wartości wizerunku w naszym życiu. Nowo zorganizowany dział wychodzi naprzeciw tym potrzebom i zaspokaja je w dwójnasób, ponieważ nie tylko poprawia wygląd samochodu, ale także ułatwia i skraca czas potrzebny na jego bieżącą pielęgnację, a jak wiadomo czas to pieniądz.

Dział detailingu to przede wszystkim dokładna i skrupulatna pielęgnacja pojazdu oraz jego zabezpieczenie przed czynnikami, które sprawiają, że na przestrzeni czasu samochody bledną a ich piękno i wyjątkowość skrywają się pod warstwą codziennych trosk i trudów. Dzięki pracy, doświadczeniu i najnowocześniejszym technologiom jakie wkładamy w każdy pojazd, jesteśmy w stanie sprawić, iż efekt upływu czasu, nie będzie widoczny a wpływ, jaki eksploatacja samochodu wywarła na jego wygląd, zostanie w możliwie maksymalnym stopniu cofnięty.
Ponadto, to co szczególnie wyróżnia Dział Detailingu Grupy Mojsiuk, to możliwość obsługi nie tylko pojazdów osobowych dowolnej wielkości, ale także pojazdów użytkowych, nawet tych służących do transportu międzynarodowego.

Wszelkie szczegóły odnośnie oferty przekażą Państwu doradcy salonów i serwisów Grupy Mojsiuk: Honda, Peugeot i Mercedes-Benz a także specjaliści likwidacji szkód Centrum Blacharsko-Lakierniczego w Starych Bielicach. Można ich szukać również lub pod numerem telefonu 94 34 77 382.

 


 

Auto detailing (ang.) – zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu samochodowego lub jego elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, w celu podniesienia walorów estetycznych i użytkowych pojazdu, a także przedłużenia jego żywotności.