VW Koszalin zespół Motoryzacja

Jesień korzyści w salonie Volkswagena

Volkswagen rozpoczął pierwszą falę wyprzedaży rocznika 2018. Większość modeli można teraz kupić z dużymi rabatami. Ale na tym nie koniec. Pojawiły się również bardzo atrakcyjne promocje w zakresie finansowania zakupu auta, przeglądów okresowych oraz ubezpieczeń.

Kto zdecyduje się na nabycie auta ze znaczkiem VW akurat teraz, może liczyć na oszczędność w wysokości do 22 tysięcy złotych!

Dwa tysiące zostaną w kieszeni nabywcy Polo. Trzytysięczny rabat dotyczy modelu UP! Najwyższy, wynoszący 22 000 zł, rabat otrzymają klienci kupujący Passata Limousine albo Variant z silnikiem dieslowskim (auta te wyposażone w silniki benzynowe kosztują obecnie o 18 000 zł mniej niż przed akcją wyprzedażową).
Najliczniej w tabeli rabatów reprezentowana jest rodzina modelu Golf – do zaoszczędzenia jest od minimum 8 000 do maksimum 14 000 zł. Trudno tutaj wymienić wszystkie obniżki dotyczące Golfa, warto o szczegóły zapytać pracowników Działu Sprzedaży Samochodów Osobowych w koszalińskim salonie firmy Krotoski – Cichy.
Dodajmy jeszcze dla porządku, że Tourana można obecnie kupić o 4 000 zł taniej (benzyna) lub nawet o 8 000 zł taniej (diesel). Tiguan – niezależnie od wersji silnikowej – staniał w czasie pierwszej fali wyprzedażowej o 12 000 zł. Kupowana teraz limuzyna Arteon to korzyść od 10 000 zł (benzyna) do nawet 19 000 zł (diesel), a rodzinny Sharan – niezależnie od typu silnika – 20 000 zł.

Jak Państwo widzą, nie ma na naszej liście najnowszych modeli VW, czyli Touarega i T-Roca, które premiery miały niedawno. Trudno się dziwić. I bez dodatkowych działań ze strony producenta budzą ogromne zainteresowanie potencjalnych nabywców.

W przypadku Touarega warto wspomnieć o tym, że Volkswagen Bank przygotował specjalną ofertę dla potencjalnych leasingobiorców o nazwie Easy Drive Touareg Turbo. Utrzymuje również docenianą prze klientów, promocyjną ofertę leasingu 101%, który jest niezwykle korzystny ze względu na niskie koszty finansowania. W tym przypadku również odsyłamy Czytelników do doradców z Działu Sprzedaży Samochodów Osobowych firmy Krotoski – Cichy.

Wśród innych korzyści, jakie oferuje obecnie Volkswagen, warto jeszcze wspomnieć również o atrakcyjnych warunkach ubezpieczenia (od 2,9 proc. wartości pojazdu w przypadku pełnego pakietu OC/AC).
Inną bardzo atrakcyjną propozycją jest możliwość wykupienia za niewielkie pieniądze (od 199 zł) czteroletniego pakietu przeglądów okresowych. W ten sam sposób na dodatkowe dwa lata można przedłużyć standardową gwarancję na zakupiony samochód!

Łukasz Machocki, kierownik koszalińskiego Salonu Volkswagen firmy Krotoski – Cichy, podsumowuje: – Jak widać, zakup nowego auta u nas w najbliższym czasie to szereg dodatkowych atrakcyjnych korzyści. Niezależnie od nich warto pamiętać, że stosowane przez Volkswagena nowoczesne silniki oszczędzają paliwo, a więc w konsekwencji pieniądze właścicieli aut. Poza tym jest to marka bardzo popularna, z bardzo dobrą opinią, co przekłada się na fakt, że samochody długo utrzymują swoją wartość i na rynku wtórnym są bardzo pożądane, zwłaszcza jeśli kupowane były u polskich dealerów.

KONTAKT: Salon VW Koszalin, ulica Gnieźnieńska 24B, tel. 94 346 83 12

 

Volkswagen Polo – rabat 2 000 zł
Volkswagen UP! – rabat 3 000 zł
Volkswagen Golf – rabat od 8 000 do 14 000 zł
Volkswagen Touran – rabat od 4 000 do 8 000 zł
Volkswagen Tiguan – rabat 12 000 zł
Volkswagen Passat – rabat od 18 000 do 22 000 zł
Volkswagen Arteon – rabat od 10 000 do 19 000 zł
Volkswagen Sharan – rabat 20 000 zł