FW0B0451 Design

Dune Resort – 330 wersji luksusu

Budowa kompleksu Dune Resort w Mielnie dobiegła końca. Większość z mieszczących się w nim łącznie 330 apartamentów jest już w rękach właścicieli, niemal wszystkie są zaaranżowane.

Zewnętrznie wszystkie trzy budynki utrzymane są w tej samej stylistyce. Jednak każdy z nich w wewnętrznych częściach wspólnych ma nieco odmienny charakter. Najbardziej spektakularny jest największy z nich, w którym działa główna recepcja. Przestronne lobby, wielkie lampy w kształcie dzwonów, schody w roślinnych ornamentach – to jego główne wyróżniki.

Urządzenie i wyposażenie poszczególnych apartamentów realizuje preferencje estetyczne ich właścicieli. Powstała w ten sposób wyjątkowa galeria wnętrz. Nie sposób pokazać ich wielu. Prezentujemy jedno – duży frontowy apartament z bezpośrednią ekspozycją na morze. Tak jak tutaj w wielu innych również wyzyskane zostało do maksimum doskonałe doświetlenie uzyskane dzięki olbrzymim powierzchniom przeszkleń (de facto – szklanym fasadom Dune Resort). Efekt jest imponujący.