targi 9279zr Wydarzenia

Targi podsumowane

I edycja Środkowopomorskich Targów Ślubnych, która odbyła się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie (18 marca br.) była pierwszą tego rodzaju imprezą w naszym regionie. Pierwszą przeprowadzoną z takim rozmachem i z taką liczbą wystawców oraz odwiedzających.

 

Przypomnijmy, że w targach uczestniczyło 81 wystawców ze wszystkich czołowych branż związanych ze ślubem, weselem, otoczką związaną z przygotowaniem do tych uroczystości. Nie zabrakło sukien ślubnych, garniturów, mody męskiej i damskiej. Domów weselnych, hoteli i organizatorów wesel. Oprawy muzycznej, zespołów, dj-ów, atrakcji weselnych. Obecne były także makijażystki, fryzjerki, kosmetyczki, usługodawcy branży beauty. Samochody ekskluzywne, pracownie tortów i cukiernie, dekoratornie oraz agencje ślubne. Fotobudki, animatorki, barmani, pokazy laserowe, lody tajskie i inne atrakcje, którymi możemy zachwycić gości na uroczystości weselnej.

Jak ktoś obliczył, aby zorganizować perfekcyjne wesele należy zrealizować ponad 80 punktów z podstawowej listy zadań od np. organizacji dekoracji kościoła i sali weselnej po rozplanowanie gości przy stołach i wydruk etykiet, wybór prezenciku dla każdego uczestnika wesela itd. To wszystko sprawia, że organizacja tej jedynej, niepowtarzalnej imprezy nie dla wszystkich jest przyjemnym doświadczeniem. – Nasze targi mają sprawić, by organizacja wesela była łatwiejsza i przyjemniejsza. żeby nie dostarczała stresu a była przyjemnym doświadczeniem bez „kupowania” kota w worku i wielu rozczarowań już na sali weselnej – mówi Krzystof Głowacki, właściciel Agencji 123Concept, która targi zorganizowała.

Druga edycja targów odbędzie się 17 lutego 2019 roku (więcej informacji na stronie www.slubkoszalin.pl). A kolejna impreza Agencji 123Concept to targi rodzinne Mama Tata Dziecko w hali przy ulicy Śniadeckich, zaplanowana na 2 września br.