okna 1672zr Prestiżowy Adres
Fot. Agnieszka Orsa

PUH Żurowski: polecamy okna marki DRUTEX

Jeżeli odświeżamy wnętrza w domu i chcemy im nadać piękną oprawę, warto pomyśleć o nowych oknach. Odpowiednio dobrane podkreślą styl i charakter każdego pomieszczenia.

 

Okna o solidnej, trwałej konstrukcji, będą świetnie pasować do każdego domu i mieszkania. Jednak aby wybrać te idealne, warto ich styl i wygląd dopasować do reszty aranżacji wnętrz.

Dobrej jakości okna nie tylko poprawią wygląd mieszkania, ale sprawią również, że pomieszczenia będą lepiej wentylowane, a powietrze zdrowsze.

Przy decyzji o wymianie okien, warto zapoznać się z ich parametrami i skorzystać z porady doświadczonej firmy. Taką jest PUH „Żurowski”, działająca na rynku koszalińskim od 2001 roku. Specjalizuje się ona głównie w montażach stolarki okiennej i drzwiowej z PCV, aluminium i drewna. Jest przedstawicielem handlowym firmy DRUTEX S.A.

Właściciel firmy podkreśla: – Nasze doświadczenie to niezwykle cenny kapitał, który decyduje o niepowtarzalnym charakterze firmy PUH „Żurowski”. Potrafimy zrozumieć oczekiwania klientów i odpowiedzieć na nie w sposób zapewniający im całkowitą satysfakcję. Dzięki takiemu właśnie podejściu nasza firma jest nie tylko jednym z liderów w branży usługowej, ale przede wszystkim dobrym partnerem dla wielu zadowolonych klientów. Niejednokrotnie pierwotne wizje klientów zostają po konsultacjach z naszymi pracownikami całkowicie zmienione, zgodnie z możliwościami stosowanych systemów, a także oczekiwaniami co do estetyki, trwałości i funkcjonalności proponowanych rozwiązań konstrukcyjnych. Do montowanej stolarki, oferujemy całą gamę parapetów oraz rolet zewnętrznych jak i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny proponowanych przez nas produktów. Warto podkreślić, że usługi doradztwa i projektowania stolarki okiennej i drzwiowej są u nas zawsze bezpłatne.

zurowski-logoPrzedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe ”Żurowski”
Włodzimierz Żurowski

oknakoszalin@gmail.com
ul. Powstańców Wlkp. 2
75-100 Koszalin
tel. / fax. 94 347 08 18; 94 340 48 35
tel. kom. 535 389 265
Czynne: pon– pt 9:00 – 17:00, sob 9:00 – 13:00