bokaro kwiecien 0494zr Prestiżowy Adres

Polskie łazienki z salonu BOKARO

Dawno skończyły się czasy, że „polskie” oznaczało „gorsze”. Jest wręcz odwrotnie – zapewnia Norbert Koselski, dyrektor koszalińskiego oddziału firmy BOKARO. – Polskie wzornictwo nie ustępuje nawet włoskiemu, podobnie jest z jakością produktów. Światowi producenci ceramiki i armatury przekonali się, że Polacy mają dobry gust, a szukają produktów ładnych i nowoczesnych.

 

Salony BOAKRO wspierają klientów fachowym doradztwem. Również salon koszaliński oferuje pomoc w aranżacji łazienki (panie Monika i Asia chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą rozplanować łazienkę).
Klienci coraz częściej wybierają przy tym rodzime marki, jak Opoczno czy Tubądzin. Gotowe aranżacje łazienek stworzone w boksach nowego salonu BOKARO pozwalają przekonać się, że polskie wzory w niczym nie ustępują zachodnim.

Norbert Koselski komentuje: – Przez globalizację świat stał się bardzo mały. Wszystko co powstaje w dowolnym zakątku globu i co znajduje uznanie w oczach odbiorcy, szybko pojawia się wszędzie. Skoro polscy projektanci i designerzy uczestniczą w projektowaniu samochodów największych koncernów, dlaczego nie mieliby mieć udziału w kreowaniu trendów dotyczących wyposażenia wnętrz. Projektują rzeczy, które się podobają. Z ich prac czerpią polskie fabryki, ale coraz częściej wzory te są przedmiotem obrotu w szerszej skali.

Polska w ogóle określana jest przez producentów europejskich – na przykład niemieckich – jako „Włochy Północy” albo „Włochy Wschodu”. Cenione jest polskie wzornictwo, ale również doceniane jest wyczucie estetyki polskiego odbiorcy – klienta. Doceniamy prostotę, ale z elementem elegancji. Czasami tej elegancji dodaje wykorzystanie drobnego elementu. Mamy więc prostą łazienkę, ale pojawia się w niej coś, co nadaje jej indywidualny charakter. Coś w postaci listwy aluminiowej, szklanej, mozaiki, albo elementu drewnopodobnego.

Polacy bardzo lubią ładne wyposażenie, armaturę. Niejednokrotnie jest tak, że oprócz pięknych płytek głównym bohaterem w łazience staje się właśnie armatura – jakaś wolnostojąca wanna, umywalka, kabina. I co charakterystyczne dla polskiego klienta – nie szczędzi on pieniędzy na tego typu rozwiązania.

Wyrobiliśmy sobie renomę jako klienci, konsumenci – świadczy o tym ilość producentów zachodnich, którzy pukają do rynku polskiego. My naprawdę nie odstajemy od świata. Mamy w Polsce również znakomitych projektantów. Furorę nie tylko w naszym kraju, ale również za granicą, zrobił na przykład Maciej Zień. Z jego usług korzysta firma Tubądzin, która wyodrębniła w swej ofercie specjalnie markę „Zień”. Również inni polscy producenci dotrzymują kroku najnowszym tendencjom. Z kolei wszystko co nowe u polskich producentów, praktycznie natychmiast dostępne jest w BOKARO. Wystarczy nas odwiedzić, by się o tym przekonać.

 

 

bokaro-logoKontakt

Koszalin, ul. Gnieźnieńska 11
tel./fax: 94 346 09 02, koszalin@bokaro.pl
KOŁOBRZEG, ul. Sienkiewicza 17F
tel./fax: 94 351 12 08, tel. kom. 607 111 772
SŁUPSK, ul. Główna 2b, tel./fax: 59 841 53 66