elewacja pd Prestiżowy Adres

Apartamenty Nautilus – między morzem a jeziorem

Dobiega końca budowa apartamentowca, którego lokalizacja łączy w sobie zalety urokliwego zacisza i popularnego wakacyjnego kurortu. Apartamenty Nautilus usytuowane zostały w miejscu wymarzonym – na wąskiej, zielonej mierzei między brzegiem Bałtyku a Jeziorem Jamneńskim. Wystarczy zrobić 150 kroków, by znaleźć się na morskiej plaży. I tyle samo, by spacerować wzdłuż brzegu Jamna. W obiekcie na nabywców czekają w pełni wyposażone i umeblowane apartamenty o powierzchni od 24 do 33 metrów kwadratowych. Mogą one służyć jako second home na wyłącznie własny użytek. Równie dobrze mogą się one stać inwestycją przynoszącą satysfakcjonujące przychody.

basen

Apartamenty Nautilus powstają w Unieściu stanowiącym dzielnicę posiadającego od roku prawa miejskie Mielna. Ale w tej jego części, która jest zawsze spokojna, zielona, o krok od piaszczystej plaży. Jednak jeśli chcielibyśmy zanurzyć się w gwar popularnego kurortu, możemy do jego centrum dotrzeć na pieszo w ciągu kwadransa. Jeszcze bliżej mamy do urokliwej przystani rybackiej, gdzie zawsze można zjeść świeżą rybę z miejscowych malutkich wędzarni.

Znakomita lokalizacja powoduje, że Apartamenty Nautilus są doskonałą bazą do odpoczynku letniego, jak i w innych porach roku. Jest to miejsce gdzie można zregenerować płuca zdrowym, jodowanym powietrzem – bez smogu. To może być argument dla tych, którzy rozważają: zakup apartamentu nad morzem czy w górach. W okolicy nie brakuje przestrzeni dla biegaczy i zwolenników marszów z kijkami. Zadowoleni będą zwolennicy turystyki rowerowej, bo mogą na przykład zwiedzać okolicę, korzystając z trasy rowerowej zbudowanej na wałach usypanych wokół jeziora Jamno, której łączna długość wynosi 42 kilometry.

Obiekt oferuje w pełni wyposażone apartamenty o powierzchni od 24 do 33 m kw. Każdy składa się z części sypialnianej i wypoczynkowej, łazienki, aneksu kuchennego i przestronnego balkonu. Standard da się porównać do czterogwiazdkowych hoteli zagranicznych.

Relaks zapewni mieszkańcom oraz gościom strefa SPA i wellnes z dwiema saunami, basenem i pokojami do masażu. Z myślą o najmłodszych powstała strefa zabaw dla dzieci.

Każdy właściciel apartamentu posiada procentowy udział we wszystkich częściach wspólnych budynku, którymi są: dwupoziomowa restauracja, kawiarnia na dachu, lobby bar, restauracja letnia na tarasie, sala konferencyjna, basen z częścią SPA, pomieszczenia techniczne, socjalne i sanitarne. Dzięki tak szerokiej ofercie części wspólnych obiekt będzie funkcjonował nie tylko w okresie wakacyjnym, ale również przez pozostałe miesiące roku – na przykład jako miejsce konferencji i szkoleń.

Z roku na rok rośnie liczba turystów wypoczywających nad polskim morzem. Rosną także wymagania, jakie stawiają oni bazie wypoczynkowej. Obiekty takie jak Apartamenty Nautilus trafiają w to nowe zapotrzebowanie, bowiem coraz więcej osób woli podczas urlopu wynająć apartament niż klasyczny pokój hotelowy. W przypadku rodzin z dziećmi jest to już niemal zasada. Trudno się dziwić, bo apartament oznacza większą ilość miejsca i możliwość samodzielnego przygotowywania nieskomplikowanych posiłków, przekąsek i napoi dla rodziny. Całodzienne wyżywienie zapewni restauracja serwująca dania kuchni polskiej i europejskiej, w której właściciele apartamentów będą mieli specjalne zniżki na serwowane posiłki.

Kiedy weźmiemy to wszystko pod uwagę, zyskujemy pewność, że zakup apartamentu w ciekawej turystycznie lokalizacji to strzał w dziesiątkę. Zyskujemy miejsce rodzinnego wypoczynku, a w okresach kiedy sami z niego nie korzystamy, pozwalamy apartamentowi zarabiać na naszą rzecz. A są to przychody niebagatelne, z pewnością wyższe niż najatrakcyjniejsze co do oprocentowania lokaty bankowe.

 

Lokalizacja obiektu:

Mielno, ul. gen. Maczka 34
Kontakt: Apartamenty Nautilus Sp. z o.o.
biuro sprzedaży tel. 733 135 911 lub 609 037 408
biuro@apartamentynautilus.com.pl
www.apartamentynautilus.com.pl