airT sesja maj HD 05 Wydarzenia

Air-Transfer z licencją VIP nr 1

Dynamicznie rozwijająca się firma transportowa Air Transfer uzyskała niedawno jako pierwsza w Koszalinie licencję na przewóz osób typu VIP transfer. Nie można jej mylić na przykład z licencją taksówkarską, bo to zupełnie inna kategoria.

 

Fakt ten oznacza w praktyce, że można w Air Tansfer zamówić przejazd luksusowym autem marki Mercedes w dowolne miejsce w kraju i za granicę, będąc pewnym najwyższych kwalifikacji kierowcy i odpowiedniego ubezpieczenia na każdą ewentualność.

Michał Chmiel, współwłaściciel firmy, mówi: – Specjalizujemy się w przewozie pasażerów na lotniska w Gdańsku i Goleniowie. Przewozimy na tych trasach dziennie około 200 osób. Ale można u nas również zamówić transport osobowy o innym charakterze, wozimy grupy zorganizowane, wycieczki. Od teraz również pasażerów VIP. Wystąpiliśmy o tę licencję, gdyż stwierdziliśmy pojawienie się na rynku zapotrzebowania na takie luksusowe usługi. Kto z nich korzysta? Są to najczęściej biznesmeni, którzy chcą dokądś dotrzeć w komfortowych warunkach a podczas podróży swobodnie pracować, korzystając z laptopa, czy prowadząc w spokoju długie rozmowy telefoniczne.