adamaszek 1578zr Prestiżowy Adres
Fot. Agnieszka Orsa

Adamaszek czaruje kolorami

Kluczem do budowania atmosfery dobrego wnętrza są kolory. Dlatego tak istotny jest ich dobór oraz właściwe zestawienie.Najlepszy efekt daje postawienie na dwa, góra trzy dominujące i uzupełniające się kolory. W nich dobieramy dodatki takie jakie narzuty, poduszki, pościele, ceramika – słyszymy w koszalińskim Adamaszku. – Nasza wiosenna propozycja to pastelowe odcienie różu, połączone z szarością i bielą, które dodadzą wnętrzu lekkości. Takim zestawieniem stworzymy przyjemny nastrój, w którym łatwo się zrelaksujemy i odprężymy. Zmiana wnętrza nie zawsze wymaga remontu, czasem wystarczą nowe, pasujące do siebie dodatki.

 

Adamaszek to firma obecna na koszalińskim rynku od ponad 25 lat. W 2010 roku zmieniła właścicieli, przeniosła się do Koszalina oraz weszła na ścieżkę zmian i dynamicznego rozwoju. W tym czasie powstała w niej profesjonalna pracownia krawiecka, wzrosło zatrudnienie oraz rozszerzył się zakres usług. W 2016 roku Adamaszek przeniósł się do obecnej siedziby przy ulicy Morskiej 15 w Koszalinie. Znacząco zwiększyła się powierzchnia ekspozycyjna oraz poszerzył się asortyment oferowanych produktów.

Aktualnie firma kieruje swoją ofertę do wymagających klientów indywidualnych oraz właścicieli obiektów hotelowych i restauracji. Można jej zlecić kompleksową aranżację okien z szyciem i montażem zamówionych dekoracji. W zakresie osłon okiennych Adamaszek oferuje nie tylko firany i zasłony, ale także żaluzje, plisy oraz rolety. Można zamówić tu galanterię stołową (obrusy, serwetki), uszyć narzuty czy poduszki ozdobne. W stałej sprzedaży Adamaszek oferuje kilka tysięcy wzorów tkanin. Kupimy tu także tekstylia użytkowe wszelkiego rodzaju, takie jak pościel, kołdry, poduszki, ręczniki, ściereczki, narzuty, koce, obrusy, serwety.

Firma może poszczycić się setkami pięknych realizacji indywidualnych i hotelowych a jej działalność opiera się na budowaniu długofalowych relacji i rzetelnej realizacji przyjętych zleceń.

Właściciele podkreślają jednak, że sukces jakim jest zbudowanie bardzo silnej pozycji na rynku Adamaszek zawdzięcza wyjątkowemu zespołowi pań pracujących w salonie sprzedaży oraz w pracowni krawieckiej i szwalni. Ich umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby klientów oraz wyjątkowa dbałość o szczegóły pozwala z pasją tworzyć piękne wnętrza pełne dobrych emocji.

Sami właściciele mówią, że od początku zależało im na budowaniu marki, którą klienci i pracownicy mogliby pokochać. Marki, która dba zarówno o pracowników jak i Klientów. Marki, która nieustannie się rozwija.

– Wierzymy, że piękne wnętrza są równie ważne jak zdrowa dieta i czyste powietrze. Dlatego staramy się, aby każda nasza realizacja była źródłem pozytywnych emocji dla naszych Klientów. Kształty, kolory, faktura tkanin, wszystko to tworzy wrażenia, które składają się na niepowtarzalny klimat wnętrz. Wierzymy, że dzięki naszej pracy świat staje się piękniejszy a przez to także lepszy… – mówi pani Anna Waliłko, właścicielka firmy Adamaszek.

Adamaszek to jednak nie tylko salon sprzedaży detalicznej, ale też hurtownia HoReCa. Firma z powodzeniem zdobywa rynek hotelowy i restauracyjny od Świnoujścia po Krynicę Morską. Bogata oferta wysokiej jakości pościeli hotelowej oraz zasłony i firany hotelowe szyte na miarę to tylko mały wycinek, szerokiej propozycji kierowanej do odbiorców profesjonalnych. Wkrótce firma planuje także wprowadzenie nowej marki skierowanej do branży HoReCa.

 

Adamaszek s.c.

ul. Morska 15, 75-212 Koszalin, tel. 94 3477487
obsługa klientów biznesowych tel.kom. 730 101 113
adamaszek@adamaszek.pl, www.adamaszek.pl
Godziny otwarcia: pon– pt: 10-18, sob: 10-15