cover64977 Prestiżowy Ślub

Suknie ślubne Agora

W naszym salonie staramy się prezentować suknie, które wzbudzają emocje na europejskich pokazach mody ślubnej. Zależy nam na tym, by zawsze cechowały je szyk i elegancja, a co za tym idzie, by były uszyte z bardzo dobrych materiałów.

Odwiedzając europejskie targi ślubne stwierdziliśmy, że suknie polskiej firmy Agora zarówno przez swoją elegancję jak i luksusowy wyraz wyróżniają się wyjątkowością. Każdego roku obserwację tę potwierdzają kolejne pokazy kolekcji Agory.

W sukniach Agory można znaleźć różne style – od tradycyjnych do ekstrawaganckich, ale zawsze wspólnym mianownikiem jest podkreślanie kobiecości. Są naprawdę niepowtarzalne! Tak więc idąc za naszą dewizą, że Panna Młoda ma być królową na swoim przyjęciu, nie mieliśmy wątpliwości, że powinniśmy reprezentować w Koszalinie właśnie tę firmę. I już od kilku sezonów z tej decyzji jesteśmy bardzo zadowoleni.
Oferowana przez nas kolekcja jest bardzo różnorodna. Jej wzornictwo podąża za najnowszymi światowymi trendami i z tego powodu tak wiele pań znajduje tutaj „tę jedną jedyną, wymarzoną suknię na ten jeden, jedyny wieczór”.

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić przyszłe Panny Młode do naszego salonu.

Teresa Barska 1_

Perfect Bride – Moda Ślubna, Koszalin, ul. Krzywoustego 4a/4 (Pasaż Millenium)

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 – 17.00
W soboty zapraszamy w godzinach 10.00 – 14.00
Istnieje możliwość wizyty po godzinach po uprzedniej rezerwacji telefonicznej.
Kontakt: tel. +48 94 34 77 401 lub +48 601 255 407
E-mail: info@suknie-koszalin.pl
www.suknie-koszalin.pl