dobryadres FB wall 2 Wydarzenia

Polecamy serwis dobryadres.pl

Siłami członków Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami, do którego oprócz szczecińskich i stargardzkich należy również kilkanaście koszalińskich biur i agencji pośrednictwa ruszył nowy serwis internetowy poświęcony rynkowi nieruchomości i zawierający aktualne oferty kupna/sprzedaży.

dobryadres_FB_wall_1
Dariusz Juszczyński, prezes Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami, komentuje: – Chcemy mieć własne narzędzie promowania ofert. Powstał niezależny portal, który co prawda Stowarzyszenie tworzy, ale który otwarty jest na wszystkich graczy obecnych na rynku. Jest więc on zasilany ofertami nie tylko biur stowarzyszonych, ale również innych działających naszej branży firm. Jeszcze nie rozstrzygnęliśmy, czy z czasem będzie można dodawać również oferty prywatne. Chcemy mieć wpływ na sposób promowania nieruchomości. Kiedy korzystamy z dużych wyspecjalizowanych portali, we wszystkim musimy się podporządkować – nie tylko cenowo, ale również pod względem marketingowym. Mając własny serwis będziemy mieli możliwość niezależnego kształtowania swojej polityki i marketingu. Będzie to również forum przekazywania obiektywnych informacji, narzędzie bezpośredniego komunikowania się lokalnej branży nieruchomościowej z potencjalnymi klientami. Mamy aspiracje, żeby były to profesjonalne, bardzo wiarygodne, wyłącznie zweryfikowane wiadomości.

Obecnie do Stowarzyszenia należy 155 osób, w tym kilkanaście z Koszalina. Zasięg działania Stowarzyszenia to całe Zachodniopomorskie.