Wydarzenia

Julia Pietrucha w Filharmonii Koszalińskiej

„From the seaside” to tytuł trasy koncertowej poprzedzonej wydaniem drugiego albumu niezwykle wrażliwej i utalentowanej Julii Pietruchy. Jej koncert zaplanowany jest na 18 kwietnia br.

julia_558x700Nowe kompozycje, niekiedy wzbogacone o mocniejsze brzmienia, przeplatane będą delikatnymi balladami. Nie zabraknie oczywiście folkowych melodii, chwilami zabarwionych elementami elektroniki. Klimat wciąż pozostaje jednak akustyczny. Subtelne dźwięki ukulele, na którym zagra Julia Pietrucha pozwolą na chwilę się zatrzymać i uciec od codzienności.

Do dobrze znanych już instrumentów dołączy mandolina i puzon. Do współpracy koncertowej Julia Pietrucha zaprosiła tych samych muzyków, z którymi rozpoczęła przed dwoma laty tę muzyczną podróż.
Julia Pietrucha jest znana szerzej jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała debiutancki album „Parsley” zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawierała 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop. Następstwem udanego debiutu było zaproszenie na Open’er Festival.

 

Koszaliński koncert odbędzie się 18 kwietnia 2018, godz. 19:00 (środa), Filharmonia Koszalińska, ul. Piastowska 2. Bilety w cenie: 79 zł (strefa B), 99 zł (strefa A)dostępne na: www.kupbilecik.pl oraz w kasie Filharmonii Koszalińskiej.