DSC0738 Przyjemności

Wesele w pigułce

To będzie wydarzenie bez precedensu w Koszalinie – targi ślubne z prawdziwego zdarzenia, z rozmachem i pełnym pakietem weselnych usług. W Hali Widowiskowo-Sportowej swoje usługi i produkty 18 marca br. pokaże kilkudziesięciu wystawców. Warto się wybrać, tym bardziej że obiecują atrakcyjne rabaty!

 

leszczynsklaPierwsze Środkowopomorskie Targi Ślubne Koszalin 2018 to wspólny pomysł Pauliny Leszczyńskiej, właścicielki Agencji Ślubnej Wymarzone Wesela oraz agencji eventowej 123Concept. Pani Paulina od kilku miesięcy zdradza na łamach „Prestiżu” kulisy pracy wedding plannerki i radzi, jak zorganizować niezapomnianą ceremonię ślubną. Teraz będzie okazja zapytać ją o szczegóły osobiście albo zamówić organizację wesela. Stoisko agencji będzie jednym z kilkudziesięciu, jakie zajmą ogromną powierzchnię Hali Widowiskowo-Sportowej. – Będą firmy z Koszalina, Słupska, Szczecina, Szczecinka, Lęborka, Kołobrzegu, Białogardu – wymienia Paulina Leszczyńska. – Poza tym ogólnopolskie: portal internetowy Ślubne Zakupy czy producent garniturów PAWO.
Targi mają podwójny cel. Są formą promocji dla firm z branży ślubnej, których w regionie środkowopomorskim nie brakuje, ale przede wszystkim okazją dla planujących wesele do zapoznania się z regionalną ofertą i skorzystania z niej od ręki.

– Będą stoiska z każdej „weselnej” dziedziny – zapowiada Paulina Leszczyńska. – W jednym miejscu będzie można w zasadzie zorganizować wszystko – fotografa, stroje, zamówić auto, zarezerwować salę, a nawet kupić podróż poślubną. Poza tym wypróbować modne teraz atrakcje weselne jak fotobudka czy obejrzeć pokazy barmańskie. Na stoiskach cukierniczych znajdą się candy bary ze słodkościami do wypróbowania, a firmy specjalizujące się w dekoracjach weselnych i ślubnych pokażą najnowsze trendy i akcesoria.

Jedną z imprez towarzyszących Środkowopomorskim Targom Ślubnym będzie SWAP Sukienek Ślubnych. Panie, które mają ceremonię za sobą, będą mogły sprzedać swoje suknie przyszłym paniom młodym, oczywiście po niezwykle atrakcyjnych cenach. Korzyść – obopólna.

_DSC0988

– To super okazja, by kupić sukienkę nawet o połowę taniej, a ceny bywają zawrotne – zachęca Paulina Leszczyńska. – Słowo „używane” jest nie najwłaściwsze, bo przecież panna młoda nosi suknię jedynie przez kilka godzin, więc są to rzeczy w bardzo dobrym stanie.

Na miejscu będzie można w dyskretnym miejscu zmierzyć wybraną suknię i skorzystać z profesjonalnej porady konsultantki ślubnej. – Pojawi się też bogata oferta Salonu Sukien Ślubnych DECOR ze Słupska – zaznacza Paulina Leszczyńska. – Będzie to kilkadziesiąt modeli z zeszłego sezonu, przy czym warto pamiętać, że trendy w stylizacjach ślubnych nie zmieniają się szybko, zatem z pewnością będą modne, a znacznie tańsze niż pierwotnie.
W programie będą również konkursy z nagrodami finansowymi i rzeczowymi – na przykład voucherami na suknię, obrączki, usługę upiększającą czy koordynację dnia ślubu agencji Wymarzone Wesela. Zaplanowane są pokazy tańca, mody – sukien ślubnych, garniturów, strojów dziewczynek i druhen. Ambasadorami imprezy są doskonale znana koszaliniankom instruktorka zumby, Anna Dąbrowska i Konrad Gorczyński (agencja Freestyle Footballer), którzy ufundowali voucher na naukę tzw. pierwszego tańca w wysokości 1000 zł jako nagrodę w jednym z konkursów.

Aż trudno uwierzyć, że do tej pory w Koszalinie nie miało miejsca podobne wydarzenie. – Uznaliśmy z Krzysztofem Głowackim, właścicielem agencji 123Concept, że w regionie środkowopomorskim jest duży potencjał do zorganizowania targów ślubnych na dużą skalę. W ostatnim czasie jeździliśmy na tego typu duże wydarzenia, ja sama brałam w nich udział jako wystawca i wiem, że zainteresowanie jest ogromne. Myślę, że chodzi o formę – targi umożliwiają bardziej bezpośredni, swobodny kontakt, który zawsze jest cenny. Można porozmawiać, dopytać, poradzić się, zainspirować się pomysłami, coś podejrzeć. W jednym miejscu porównać różne oferty, zamiast przeszukiwać je na własną rękę. Ewentualnie w jednym miejscu załatwić i zamówić wszystko, co zazwyczaj wymaga odbycia kilkunastu osobnych spotkań. Tak będzie także u nas. Planujemy organizować targi każdego roku.

 


 

 

Oferta targów:

 • domy weselne i restauracje
 • suknie ślubne
 • moda męska
 • fotografia
 • branża beauty i przygotowań do ślubu (kosmetyczna, fryzjerska, kosmetologiczna)
 • dekoracje i oprawa
 • auta i pojazdy ekskluzywne
 • zespoły muzyczne i DJ-e
 • biura podróży
 • biżuteria i bielizna
 • agencje ślubne / wedding planner
 • szkoły tańca i SPA

 

 


 

I Środkowopomorskie Targi Ślubne Koszalin 2018 odbędą się 18 marca, w godz. 11-17.
Szczegóły dotyczące wydarzenia, konkursów, regulaminy i cenniki udziału w targach dla wystawców można znaleźć na stronie: slubkoszalin.pl

 

 

 

Agencja Ślubna Wymarzone Weselewymarzone-wesela-logo
biuro@wymarzonewesela.pl, tel.: +48 667 217 633

Kontakt dla podwykonawców:
wspolpraca@wymarzonewesela.pl