kominki 30.01.18 47 Design
Fot. Agnieszka Orsa

Manufaktura kominków – nowy salon w Koszalinie z kominkami premium

Salonu kominkowego z taką ofertą brakowało w Koszalinie. Manufaktura kominków została wyłącznym przedstawicielem w naszym regionie m.in. norweskiej marki Jotul – czołowego producenta pieców wolnostojących i wkładów kominkowych. – Mieszkańcy Koszalina i okolic w końcu nie będą musieli już jeździć do pobliskich, większych miast w poszukiwaniu kominków najwyższej klasy – mówi Piotr Mielańczuk, właściciel nowego salonu zlokalizowanego przy ulicy Szczecińskiej 37.

kominki-30.01.18-32

Miejsce z ciepłą atmosferą

Manufaktura kominków to salon, z którego nie chce się wychodzić. Jego sercem jest duży piec, w którym przyjemnie trzaska palące się drewno. Naprzeciwko stoją stylowe fotele i stoliki – można swobodnie przysiąść, ogrzać się, przegryźć coś słodkiego i w spokoju zapoznać z ofertą Manufaktury kominków. – Chciałem, by salon był przytulnym miejscem. W końcu z taką rodzinną atmosferą kojarzy się sam produkt, jakim jest piec czy wkład kominkowy. Marzymy o wybudowaniu domu i właśnie o kominku, by wieczorami spędzać przy nim miło czas razem z rodziną oraz przyjaciółmi – mówi Piotr Mielańczuk, twórca Manufaktury kominków.

kominki-30.01.18-55

Jotul, Scan, IGNIF – nowe marki w Koszalinie

W Manufakturze kominków znaleźć można najwyższej klasy norweskie kominki marki Jotul, duńskie wkłady kominkowe i piece Scan, a także urządzenia grzewcze firmy IGNIF – polskiego producenta wkładów, drzwiczek oraz kaset kominkowych. – Cieszymy się, że możemy zaoferować mieszkańcom naszego miasta naprawdę w pełni unikatową ofertę. W żadnym innym miejscu w Koszalinie czy Kołobrzegu nie ma możliwości obejrzenia i zakupu produktów tych marek – zauważa właściciel salonu, który jest jednocześnie twórcą marki IGNIF. To, co wyróżnia produkty tej polskiej firmy, to ogromna możliwość ich personalizacji oraz ręczna, precyzyjna produkcja. – Produkty IGNIF tworzone są pod konkretne wymiary, a okazała liczba elementów, które można samodzielnie skonfigurować, sprawia, że zamawiający otrzymuje produkt idealnie dopasowany do własnych potrzeb i upodobań – mówi Piotr Mielańczuk.

Zainteresowani wykonaniem zabudowy wkładu kominkowego także mogą udać się do Manufaktury kominków. Salon współpracuje bowiem z doświadczonymi wykonawcami, którzy od lat działają w branży kominkowej. Dla osób, które z kolei chcą zamknąć swoje palenisko otwarte, została przygotowana unikatowa oferta drzwiczek i kaset kominkowych, tworzonych pod wymiary istniejącego paleniska. Co jeszcze istotne, w Manufakturze kominków nie brakuje też pomocnej obsługi. – Sami unikamy miejsc, w których trafiliśmy na niezbyt przyjemnych sprzedawców. Dobra obsługa klienta jest dla nas tak samo ważna, jak sprzedawany produkt – kontynuuje właściciel.

kominki-30.01.18-61

Światowy design

Produkty dostępne w nowym salonie kominkowym w Koszalinie z pewnością docenią szczególnie osoby, które na równi z niepowtarzalnym designem stawiają funkcjonalność i niezawodność. Z tego też względu Manufaktura kominków, oprócz obsługi klientów indywidualnych, stawia również na współpracę z inwestorami, architektami oraz projektantami wnętrz. Przykładowo piece marki Jotul były wielokrotnie nagradzane w prestiżowych konkursach, np. Design Award 2017 czy reddot award 2015. Osobom, które lubią rewolucyjne, odważne formy, na pewno spodoba się oferta firmy Scan, a z kolei miłośnikom minimalizmu – produkty marki IGNIF. – Myślę, że gama produktów jest na tyle różnorodna, że każdy znajdzie w Manufakturze swój wymarzony kominek, który, co najważniejsze, będzie służył przez długie lata – dodaje na koniec właściciel.

 

Oficjalne otwarcie salonu: 12 lutego 2018

Manufaktura kominków

Oficjalne otwarcie salonu: 12 lutego 2018
Szczecińska 37, Koszalin
tel. 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
www.manufaktura-kominkow.pl