Magia 9659 1 Wydarzenia
Fot. Agnieszka Orsa

Mikołajki w Centrum Handlowym ATRIUM – trzecie urodziny fundacji MAGIA

Fundacja Pomocy Dzieciom MAGIA wkroczyła w czwarty rok działalności. Z okazji swych trzecich urodzin (6 grudnia br.) zaprosiła na imprezę w Centrum Handlowym Atrium w Koszalinie.
Taneczne umiejętności swych uczniów zaprezentowały szkoły tańca Top Toys oraz King Dance. Wokalnie zaprezentowali się podopieczni Ministudia Piosenki i Poezji przy CK 105 pani Ewy Turowskiej, wokaliści z Gimnazjum nr 9 i Szkoły Podstawowej nr 18 pod kierunkiem Bogumiły Jabs oraz Basia Osada-Sobczyńska.

Nie zabrakło Świętego Mikołaja, który był osobą szczególnie obleganą przez najmłodszych. Olafa z Krainy Lodu, który także przybył do ATRIUM, sympatycznie przyjmowali wszyscy.

Magik Adam Ostrowski dał pokaz iluzji. Dla fanów motoryzacji atrakcją była obecność MotoMikołajów. Nie zabrakło konkursów z nagrodami, które ufundował sklep CUKSIK. Imprezę poprowadziła DJ Sylwia.

Przy okazji imprezy odbyło się kolejne liczenie zawartości orbitalnej skarbonki wystawionej na stałe w ATRIUM. Tym razem konto Fundacji powiększyło się o 3058,41 zł.

Fundacja Pomocy Dzieciom MAGIA pomaga od grudnia 2014 roku. Wyróżnia się spośród wielu podobnych organizacji zasadami, które nie są często spotykane. Żadna z osób zaangażowanych w jej działalność nie otrzymuje wynagrodzenia, a wszystkie uzyskane darowizny – co do złotówki – trafiają do podopiecznych fundacji.

W 2016 roku Fundacja uzyskała status organizacji pożytku publicznego i może ubiegać się o przekazywanie jej 1% podatku.

Wszystkich podatników, którzy będą rozliczać się w przyszłym roku Fundacja prosi o wsparcie, które w całości przeznaczone zostanie na potrzeby podopiecznych fundacji.

 

Nr KRS do wpisania w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego to 0000530362.

Strona internetowa fundacji: http://fundacjamagia.pl