derma5 Zdrowie i uroda

Klinika dermaArt: dyskrecja, komfort oraz bezpieczeństwo

Wkrótce mija kolejny rok istnienia Kliniki dermaArt przepełniony nowymi doświadczeniami oraz mnóstwem pozytywnej energii. Ta największa na rynku koszalińskim placówka proponuje najbardziej rozbudowaną oraz kompleksową ofertę dla swoich pacjentów. Jej zespół gwarantuje bezpieczeństwo oraz dyskretną i komfortową atmosferę. Stylowe jasne wnętrza, 5 odrębnych dużych gabinetów, prywatny parking – tym mogą się cieszyć pacjenci od samego początku istnienia Kliniki dermaArt.

Gdy ponad dwa lata temu Kamila Łabiak i Marzena Kulik zdecydowały się otworzyć klinikę dermaArt, postanowiły, że będzie to miejsce, wyjątkowe w którym pacjenci znajdą komplet najskuteczniejszych zabiegów oraz będą mogli odprężyć się w komfortowej i dyskretnej atmosferze. Wybór miejsca nie był przypadkowy, nowoczesna placówka w dużym budynku na koszalińskim Rokosowie – z jednej strony zapewnia dogodny dojazd z każdej części Koszalina, z drugiej – jest nieco na uboczu miejskiego zgiełku.

 

Kamila Łabiak, współwłaścicielka kliniki
Kamila Łabiak, współwłaścicielka kliniki

Nowi lekarze na pokładzie

 

Pomysł zbudowania miejsca kompleksowego i przestronnego, a jednocześnie komfortowego i przyjaznego przypadł do gustu pacjentom. To nieprzerwanie od półtora roku nowa jakość w Koszalinie.
– W stworzenie tego miejsca włożyliśmy dużo emocji i ciężkiej pracy. Jest naszą wizytówką i odpowiada wszelkim standardom nowoczesnej kliniki. To ukoronowanie mojej wieloletniej pracy oraz biznesowego zapału mojej wspólniczki Marzeny Kulik. Cieszę się, że możemy zapewnić pacjentom i personelowi tak doskonałe warunki – podkreśla Kamila Łabiak. – Od początku zakładałyśmy ciągły rozwój. Dlatego wybrałyśmy tak duży budynek. Mogę dziś z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jesteśmy największą kliniką w regionie. Możemy inwestować w sprzęt, tworzyć nowe gabinety, zatrudniać kolejnych specjalistów. Niezwykle istotny jest też dla nas komfort pacjentów, o którym inni zapominają. Mamy więc przestronne, ale przytulne lobby oraz darmowy, prywatny parking. Wiosną otwieramy duży taras. Jestem przekonana, że będzie doskonałym miejscem relaksu dla naszych pacjentów – dodaje Kamila Łabiak.

Klinika w ostatnim czasie współpracuje z kolejnymi dwoma lekarzami. Dbamy o to, aby zespół specjalistów sukcesywnie się powiększał. W ostatnich tygodniach dołączyli do nas doktorzy: Hubert Bogacki i Anna Szymaniak-Osipowicz.

Doktor Hubert Bogacki jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Regeneracyjnej i udziela wykładów na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. W codziennej pracy stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo pacjenta oraz dba, aby zabiegi estetyczne dawały naturalny wygląd. Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, kwasu polimlekowego, hydroksyapatytu wapnia, lipolizy iniekcyjnej oraz nici liftingujących.

Praktykiem jest także doktor Anna Szymaniak-Osipowicz, która medycyną estetyczną zajmuje się od ponad dziewięciu lat. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, międzynarodowej fundacji AOTrauma oraz Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii. Wykonuje pełną gamę zabiegów m. in.: toksynę botulinową, wypełnianie kwasem hialuronowym, mezoterapię igłową, nici PDO, nici Barb 4D, wolumetrię twarzy, osocze bogatopłytkowe, zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych pozyskiwanych z tłuszczu. Dodatkowo zajmuje się leczeniem powikłań w medycynie estetycznej. Jest też lekarzem specjalistą chirurgii urazowo-ortopedycznej.

Marzena Kulik, współwłaścicielka kliniki
Marzena Kulik, współwłaścicielka kliniki

Co nowego proponuje dermaArt?

Zatrudnienie nowych specjalistów pozwoliło na poszerzenie i tak już bogatej oferty zabiegów.
– Nie wprowadzamy wszystkiego, co pojawia się na rynku. Analizujemy, testujemy oraz kierujemy się wiedzą zdobywaną na licznych kursach oraz sympozjach w Polsce i za granicą. Jesteśmy zwolennikami renomowanych marek, współpraca z najlepszymi producentami sprzętów medycznych i kosmetologicznych pozwala nam zapewnić skuteczność oraz bezpieczeństwo naszym pacjentom – mówi Kamila Łabiak.

Starannie wybraną nowością jest m.in. zabieg Regenera Activa. Pomaga on rozwiązać problem łysienia androgenowego, które jest procesem samoistnym, wynikającym z procesów fizjologicznych zachodzących w organizmie. Dotyka ono ok. 70 proc. mężczyzn i ok. 40 proc. kobiet. Regenera Activa polega na autologicznym przeszczepie komórek. Podczas zabiegu z okolic karku, na linii włosów, pobiera się od jednego do trzech wycinków skóry o średnicy 2,5 mm. Umieszcza się je w urządzeniu, które przygotowuje zawiesinę komórek. Sporządzony preparat wstrzykuje się w skórę owłosioną za pomocą igły. Co warte podkreślenia, jest to jeden zabieg, po którym widać znaczną poprawę.

Ofertę kliniki dermaArt poszerzyła także cała gama zabiegów ortopedycznych. Podnoszą one jakość życia, a niejednokrotnie pozwalają uniknąć operacji. Wśród nich jest leczenie tak często spotykanych zmian przeciążeniowych ścięgien i mięśni jak: „łokieć tenisisty”, „kolano skoczka”, zapalenie ścięgna Achillesa, „ostroga piętowa”. Te przypadłości w klinice dermaArt leczy się m.in. z zastosowaniem czynników wzrostu oraz komórek macierzystych. Pobierając od pacjenta oczyszczoną i mechanicznie przetworzoną tkankę tłuszczową, lekarz implantuje ją w miejsce zmienione chorobowo. Komórki macierzyste mają unikatową możliwość przekształcania się w wyspecjalizowane komórki każdej tkanki organizmu, a także działają przeciwzapalnie stwarzając odpowiednie warunki do regeneracji tkankowej.
Szczegółowy opis popularnych już oraz nowych zabiegów jest dostępny na stronie kliniki – www.dermaart.pl

Nowości z życia kliniki (w tym promocje) można śledzić na Facebooku – facebook.com/klinikadermaart.

 

derma-lekarze

reklama_regenera[9178]