cover suknie Moda

„Jedyny taki dzień, jedyna taka suknia … Afrodyta”

Opowiedz o swojej wymarzonej sukni, a pomożemy Ci ją odszukać w naszych kolekcjach. Służymy
swoją radą, czasem i doświadczeniem w tworzeniu mody ślubnej, aby spełnić Twoje marzenie.
Marzenie każdej panny młodej o tej jednej, jedynej sukni.

 

 

Salon sukien ślubnych Atelier Mara pani Marzeny Ciupińskiej w Koszalinie przy ul. Kaszubskiej 29 oferuje duży wybór różnych modeli sukien ślubnych, a wśród nich te z najnowszej kolekcji Afrodyta 2018. Właścicielka od lat otacza opieką przyszłe panny młode i doradza swoim klientkom od dnia spotkania aż do dnia ślubu.

 

 

Każda suknia Afrodyty, każdy pojedynczy model został zainspirowany marzeniem. Myślą o tym jednym, jedynym dniu. O jego wyjątkowości i niepowtarzalności. O chwili, którą chce się zatrzymać na zawsze. Uczucie, gdy tworzona suknia wykonana z dbałością, z najwyżej klasy tkanin, ozdobiona precyzyjnie oryginalnymi kamieniami Swarovskiego i najdelikatniejszymi koronkami zyskuje uznanie w oczach klientki, jej bliskich, przyjaciół…. bezcenne.

 

 

W salonie Atelier Mara każdą suknię szyjemy na wymiar, uwzględniając również zmiany jakich chce dokonać przyszła panna młoda w swoim wybranym modelu. Do kreacji proponujemy odpowiednie dodatki: welony, stroiki, tiary, diademy oraz biżuterię z kamieniami Swarovskiego a także obrączki polskiej firmy PZ Stelmach. A na chłodniejsze dni etole, bolerka i szale.

 

 

Tradycją salonu Atelier Mara jest coroczny TYDZIEN ŚLUBNY z firmą AFRODYTA, który w tym roku odbywać się będzie w dniach 18- 30 grudnia. W tym czasie każda klientka, która zdecyduje się na wzór sukni z najnowszej kolekcji 2018 otrzyma atrakcyjny bonus.

 

Salon Sukien Ślubnych

ATELIER MARA MARZENA CIUPIŃSKA

Koszalin, ul Kaszubska 29
tel. 604 194 104 lub 730 314 104
www.atelier-mara.pl