cover moda ramon2 Moda

Ramoneska wyzwala kreatywność

Skórzana ramoneska to bez wątpienia modowy must have. Noszona o każdej porze roku świetnie sprawdza się w wielu stylizacjach. Warto zainwestować w wysokojakościową skórę naturalną ze względu na jej częste użytkowanie.

Kupując skórzaną ramoneskę mamy pewność, że nigdy nie wyjdzie z mody, dlatego warto wybrać tą o klasycznym fasonie bez dodatkowych zdobień.

Podpowiadamy, jak ją nosić. Naszych pięć propozycji to tylko kropelka w morzu możliwości. Ramoneska naprawdę jest w stanie prowokować do niebanalnych pomysłów.

 

1Skórzana ramoneska kocha jeans. Propozycja w lekko rockowym stylu, z ciężkimi butami na słupku oraz flanelowa kratą.

2Stylizacja w eleganckim stylu przełamana skórzaną kurtką. Bardzo stylowa i niezobowiązująca propozycja.

3Stylizacja w casualowym klimacie. Połączenie kraciastych spodni z malinowym swetrem w klasycznym zestawieniu przełamane kurtką skórzaną oraz botkami.

4Rock style – czyli ramoneska w połączeniu ze skórzanymi spodniami oraz jeansową koszulą. Stylizacja uzupełniona botkami na grubej podeszwie oraz torebką z łańcuchem.

5

Ramoneska świetnie sprawdzi się jako zamiennik marynarki. Jeśli idziemy na mniej zobowiązujące spotkanie, czy kolację. Elegancję sukni może świetnie skontrastować skórzana kurtka, tworząc niebanalne rozwiązanie.