1234 Moda
Fot. Natalia Snoch

Różne wcielenia czarnych cygaretek

Cykl naszych publikacji pod wspólnym hasłem MUST HAVE to zobrazowanie klasycznej garderoby w różnych stylizacjach, w zależności od pory dnia, rodzaju pracy czy sposobu spędzania wolnego czasu. Nie może zatem zabraknąć klasycznych czarnych cygaretek, która każda kobieta z pewnością w swoich zasobach garderoby posiada.

Czarne cygaretki to klasyka, elegancja, ale w połączeniu ze portowym obuwiem czy balerinami stylizacja nabiera innego wymiaru.

Dziś propozycje pięciu stylizacji z czarnymi cygaretkami w głównej roli.

 

 

1. Stylizacja biznesowa

Czarne cygaretki, biała klasyczna koszula oraz marynarka to idealne biznesowe zestawienie. Całość tworzy profesjonalny, biznesowy look.

 

2. Stylizacja miejska

Czarne cygaretki nie muszą kojarzyć się tylko z elegancką stylizacją, w połączeniu z jeansową kurtką oraz białym topem tworzą wygodny zestaw.

 

3. Stylizacja elegancka

Czarne cygaretki, jedwabny top z koronką uzupełnione o czerwona marynarkę oraz czółenka z ciekawą aplikacją tworzą idealne połączenie na romantyczną kolację z partnerem czy spotkanie z przyjaciółmi.

 

4. Stylizacja rockowa

Czarne cygaretki to idealna baza także do stylizacji z pazurem, w połączeniu ze skórzaną kurtką oraz botkami dają niebanalny wyraz.

 

5. Stylizacja casualowa

Stylizacja niezobowiązująca, w której nie tylko wyglądasz, ale czujesz się świetnie. Moja propozycja to kaszmirowy sweter w bazowym kolorze oraz dawka koloru – w tym wypadku kolor pomarańczowy. Czarne cygaretki to doskonała baza dla koloru, bowiem możesz je łączyć niemal z każdym kolorem.

 


 

 

SESJĘ PRZYGOTOWAŁY:

Marta Waluk – certyfikowana stylistka, kreatorka wizerunku
www.martawaluk.pl, kontakt: 600 417 297

Natalia Snoch – fotograf
www.nataliasnoch.pl, kontakt: 663 700 006

Karolina Maciejewska – wizażystka, kosmetolog
kontakt: 605 959 666

Klaudia Kraszewska – modelka

 

*Czarne cygaretki pochodzą ce sklepu H&M, cena 99,00 złotych