cover mc2 Przyjemności

Już 1 czerwca – drugie urodziny mc2

MC2 Strefa Kreatywności w 2 urodziny jest jak szczęśliwe i beztroskie dziecko, które zamiast przyjmować prezenty to je rozdaje. Ty też obudź w sobie dziecko i zrób coś dla siebie. Odwiedź nas i poczuj przyjazną atmosferę, napij się dobrej kawy oraz skorzystaj z darmowych konsultacji u ciekawych ekspertów, którzy podzielą się z nami swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Dzięki temu zrobisz ważny krok do przodu w swoim życiu. To będzie nietypowy dzień – pełen niespodzianek i pozytywnej energii.

Dla pierwszych 20 osób mamy przygotowane urodzinowe prezenty. Uzyskaj odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie w pięciu dziedzinach. Pięciu ekspertów do Twojej dyspozycji.

 

 

1ania1. Dietetyka

Osoby zainteresowane zdrowym żywieniem, będące w trakcie odchudzania lub planujące dietę mogą spotkać się z Anną Podlewską, dietetykiem, trenerem motywacyjnym, założycielką firmy Feel Fit Poradnia Zdrowia. Podczas spotkania dokonany zostanie pomiar składu masy ciała analizatorem określającym kondycję organizmu, analiza dotychczasowych nawyków i ewentualnych błędów żywieniowych, będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat odżywiania i jego wpływu na życie.

 

 

 

1mateusz2. Budowanie wizerunku i marki firmy

Wiedzy o budowaniu wizerunku i marki firmy dostarczy Mateusz Sudoł, właściciel agencji marketingowej Wypisz – Wymaluj. Agencja dba o komunikację marki swojego klienta w mediach społecznościowych, tworząc trwałe relacje z klientami. W trakcie konsultacji Mateusz odpowie na pytania dotyczące brandingu, social media oraz strategii marketingowej. Opowie jak zbudować wizerunek firmy i jak nim zarządzać. Wypisz agencji swoje biznesowe cele, a ona wymaluje na ich podstawie najlepszą wersję Twojej marki.

 

 

 

1nell3. Rozwój potencjału dziecka

Nell Chojnowska, dyrektor oddziału koszalińskiej Akademii Nauki. Temat konsultacji – rozwój potencjału dziecka, a zatem: jak wspierać rozwój dziecka, jakie dodatkowe formy edukacyjno-rozwojowe dobrać do jego wieku i predyspozycji, jak pracować z dzieckiem, u którego występują trudności z koncentracją, jak kreatywnie rozwijać umiejętności matematyczne u dzieci. Specjalistka zaprasza do kontaktu rodziców oraz pedagogów, dla których organizowane są warsztaty motywacyjne, rozwoju kreatywności, komunikacji w grupie, radzenia sobie ze stresem.

 

 

 

1beata4. Zarządzanie i kompetencje biznesowe

Z Beatą Woźniak, trenerką umiejętności psychologicznych w biznesie, będzie można porozmawiać na temat podnoszenia efektywności zarządzania zasobami ludzkimi, programach motywacyjnych dla pracowników, kompetencjach lidera, efektywnego wprowadzania zmian w organizacji i radzenia sobie z oporem pracowników w trakcie zmian, zarządzania różnorodnością w zespole. Konsultacje skierowane są do przedsiębiorców, managerów i specjalistów HR.

 

 

 

1krzysiek5. Rozmowy rekrutacyjne i biznesowe

Pracodawcy i osoby szukające pracy będą mogli porozmawiać z Krzysztofem Burzyńskim, współtwórcą samorozwojowej gry karcianej Kandydaci. Ekspert podpowie jak prowadzić rozmowy rekrutacyjne i biznesowe, jak zdobyć pracownika, ale także jak ubiegać się o wymarzone stanowisko pracy.

 

 

 

 

 

Wybierz eksperta z którym chcesz porozmawiać i pobierz darmowy bilet na evenea.pl .

Więcej informacji : facebook @mc2Koszalin
Liczba miejsc ograniczona także nie zwlekaj.

Będzie nam niezmiernie miło móc spędzić z Tobą ten wyjątkowy dla nas dzień!