Każdy kto szuka aktywnej rozrywki ma na rynku do wyboru mnóstwo form sportowych i rekreacyjnych. Jedną z ostatnio najpopularniejszych jest CrossFit – program treningu siłowego i kondycyjnego, który rozwija jednocześnie siłę i masę mięśni. Nie każdemu jednak w lecie odpowiadają intensywne ćwiczenia pod dachem. Dla tych ciekawą propozycję ma koszaliński instruktor i trener personalny – Bartłomiej Głusiński.

Oto jak opisuje ją pan Bartek: „Zaczyna się lato, bardzo przyjemna pora roku. Chyba każdy z nas lubi w tym okresie spędzić trochę czasu w kontakcie z naturą. Można połączyć przyjemne z pożytecznym i wybrać trening outdoorowy z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu z osobą, która się na tym zna.

Na co dzień współpracuję z klubem Crossfit Koszalin. Doświadczenie jakie nabywam prowadząc treningi, pokazuje bardzo wyraźnie, że czym szybciej przestajemy żyć aktywnie, tym trudniejszy staje się powrót do zdrowego trybu życia. Nasze mięśnie słabną, a siedzący tryb życia sprawia, że pogłębiamy wady postawy, nie wchodząc już w kwestie otyłości. Prowadząc treningi stawiam swoim podopiecznym spersonalizowane cele. U jednych jest to osiągnięcie jednego pełnego, poprawnego przysiadu a u innych seria dziesięciu powtórzeń ze sztangą 100kg. I niech państwo wierzą, oba sukcesy cieszą mnie równie mocno. Nawet jeżeli ćwiczę z grupą osób, to nic nie szkodzi. Każdy jest dobry w czymś innym, dlatego każdy z moich podopiecznych jest rozpatrywany indywidualnie. Na moich zajęciach staram się przekazać treści, którą stale zgłębiam podczas szkoleń. Zawsze chętnie tłumaczę dlaczego ćwiczymy w określony sposób a wszystko po to, by podopieczny zabrał jak najwięcej wiedzy dla siebie na przyszłość. Z czasem będzie w stanie wykonywać trening samodzielnie.

Jesteś ciekawy i chciałbyś spróbować ? Zapraszam Cię już dziś na pierwsze, zupełnie darmowe zajęcia podczas których dowiesz się jak przebiega cały proces treningowy i jakie korzyści może przynieść taki rodzaj aktywności. Nie zwlekaj, zadbaj o swoje zdrowie już dziś. Znajdziesz mnie na Facebooku lub pod numerem 796-307-535.”