silownia 06.12.16 66azr Przyjemności
Fot. Agnieszka Orsa

Trening mistrzów

Centrum Rekreacji FORMA (działa w Parku Wodnym) jest jedną z niewielu w Polsce a jedyną w Koszalinie siłownią wyposażoną w topowy sprzęt marki Hammer Strengt. Marka ta jest synonimem najbardziej profesjonalnego treningu siłowego na świecie. Właściciele FORMY zadbali o to, by do jakości i designu urządzeń dostosować również miejsce – stąd surowe nieco wykończenie wnętrz podkreśla jeszcze skojarzenia z siłą i energią.

Obecnie ponad 100 zawodowych drużyn sportowych trenuje na maszynach Hammer Strength – są w tej grupie zawodnicy NBA, NHL, NFL, czy amerykańskiej ligi baseballa. Ponadto na tym właśnie sprzęcie swoją formę szlifują przyszli mistrzowie – w ponad 60 ośrodkach sportowych i siłowniach przy szkołach wyższych i uniwersytetach w USA, a także przyszli adepci FBI, agenci tajnych służb (US Secret Service) i wojsko. Zatem motto marki Hammer Strength, które brzmi: „Building Champions”, nie jest pustym sloganem.

Na maszynach marki Hammer można ćwiczyć w dni powszednie (poniedziałek – piątek) od 8:00 do 22:00, a w sobotę i niedzielę od 9:00 do 21:00.

Więcej informacji znajdą Państwo pod nr tel. 506 037 660 (recepcja klubu)