cover forma Przyjemności, Zdrowie i uroda

WYGODNA I ZDROWA DIETA FIGURA

Powracamy do rozmowy z panią Moniką Koźlakiewicz, która prowadzi Studio Figura Koszalin, pomagając podopiecznym w redukcji wagi, modelowaniu sylwetki, ujędrnianiu ciała i skóry za pomocą diety, treningów oraz zabiegów.

 

– Pani Moniko, minęły ledwo trzy miesiące od naszej ostatniej rozmowy publikowanej na łamach „Prestiżu”, a firma którą Pani kieruje nabrała jeszcze większego rozpędu. Catering dietetyczny Dieta Figura dostępna jest już poza Koszalinem.

– To prawda, po wakacjach mocno przyspieszyliśmy, ale nie ukrywam, że był to element naszej strategii. Zakładaliśmy, że w przypadku powodzenia naszej usługi w Koszalinie, uruchomimy ją dla kolejnych miejscowości, w których dostępna będzie dieta pudełkowa.

 

– W takim razie uściślijmy: gdzie obecnie można zamówić catering dietetyczny Dieta Figura?

– W zasadzie w tym samym momencie uruchomiliśmy usługę dla klientów z kilku miejscowości: Szczecinka, Białogardu, Karlina, Połczyna-Zdroju, Barwic, Tychowa, Grzmiącej, Sianowa, Polanowa, Białego Boru…

 

– W jaki sposób realizują Państwo dostawy? Odległości między wymienionymi miejscowościami są znaczne.

– Dostarczanie diety pudełkowej do tych miejscowości wiązało się poczynieniem inwestycji, kupiliśmy auta, zatrudniliśmy kurierów. W firmie sprawami związanymi z logistyką i transportem zajmuje się mój mąż. Z posiłkami dojeżdżamy najpóźniej do godziny 7.00. Zainteresowanie cateringiem jest tak duże, że uruchomiliśmy dodatkowe połączenie wieczorem, dzięki czemu zadowalamy wszystkich klientów. W zależności od potrzeb – catering dostarczamy do domu lub do firmy.

 

– Zauważyłem też pewną zmianę w logo firmy. Czyżby zmienił się również profil działalności firmy?

– Jest pan spostrzegawczy, panie Andrzeju. To prawda, dokonaliśmy małego rebrandingu. Ma to związek z faktem, że odbieraliśmy bardzo wiele zapytań od mężczyzn uprawiających sporty siłowe. Mężczyźni ci mają dużo większe zapotrzebowanie energetyczne oraz potrzebują spersonalizowanych diet. Krótko mówiąc, stworzyliśmy ofertę również dla mężczyzn aktywnych fizycznie. W związku z powyższym aż prosiło się dodanie do logo firmy postaci mężczyzny. Teraz logo oddaje całokształt naszej oferty.

 

– W jaki sposób można zamówić Dietę Figura?

– To bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę dietafigura.pl, wybrać miejscowość, kaloryczność, okres zamówienia i wysłać do nas formularz zgłoszeniowy.

 

– A jeżeli klient albo klientka nie wie, jakie ma zapotrzebowanie energetyczne?

– Wówczas wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo, podając podstawowe parametry: płeć, wiek, wzrost, wagę, obwód pasa, obwód bioder oraz krótko opisać swoją aktywność fizyczną, a my na tej podstawie bez problemu wyliczymy właściwą kaloryczność codziennych posiłków. Wolimy bezpośredni kontakt z klientem niż obliczenia z kalkulatora dietetycznego.

 

– Dlaczego klienci wybierają ofertę cateringu dietetycznego Dieta Figura?

– To pytanie w zasadzie należałoby im zadać, ale sądzę, że procentuje wiedza, doświadczenie i zaangażowanie naszego personelu, a więc nasza wiarygodność.

 

– Jakie mają Państwo plany na następny rok?

– Dalszy rozwój. Chcemy, aby oferta była dostępna dla jak największej liczby osób z naszego województwa, choć nie tylko. Plany mamy ambitne, ale i realne.

 

– Zdradzi Pani trochę szczegółów?

– Następnym razem (śmiech). Korzystając z okazji, chciałabym wszystkim czytelnikom „Prestiżu” życzyć zdrowych i przede wszystkim smakowitych świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Z myślą o prezentach świątecznych i postanowieniach noworocznych przygotowaliśmy bon podarunkowy na catering dietetyczny z suplementem diety wspomagającym odchudzanie. Zapraszam do skorzystania z promocji.