cover webski Przyjemności

PRZEPIS NA ŚWIĄTECZNY PREZENT

Nie mają Państwo pomysłu na świąteczny prezent? Rozwiązaniem może być sprzęt elektroniczny i akcesoria GSM ze sklepu ATOM Webski Sklep.

Lata temu przy ulicy Drzymały 15 W Koszalinie znajdowała się popularna Składnica Harcerska. Poza sprzętem harcerskim, miejsce to było znane z ciekawych jak na tamte czasy gadżetów elektronicznych. Składnicę zamknięto w 1991 roku i dopiero po latach ATOM Webski Sklep, zajmując dokładnie ten sam lokal przy Drzymały, nawiązał do tych tradycji i cieszy się porównywalną popularnością wśród klientów. Jak mówią pracownicy sklepu jest on bowiem prowadzony przez „gadżeciarzy dla gadżeciarzy”.

Znajdziemy w nim świetne świąteczne prezenty dla całej rodziny- akcesoria GSM, gadżety elektroniczne i gamingowe oraz designerskie oświetlenie LED. Wszystko pod hasłem: „Wszystko czego potrzebuje twoja komórka i nie tylko”.

 

Wszystkie nowości w jednym miejscu

Firma ATOM Webski Sklep powstała w 2009 roku. Pracowały w niej wówczas dwie osoby. Dziś jest ich niemal trzydzieści. Początkowo przedsiębiorstwo skupiało się na sprzedaży internetowej. Jego założyciel, Mariusz Tomczyk, zauważył, że w Koszalinie brakuje stacjonarnego sklepu z akcesoriami GSM i sprzętem elektronicznym, w którym klienci będą mieć duży wybór rynkowych nowości, dostępnych dotąd wyłącznie poza granicami kraju lub w Internecie. Dlatego już w 2011 roku w miejscu, w którym kiedyś działała Składnica Harcerska, uruchomił sklep.

– Rozpoczęliśmy od akcesoriów GSM. Szybko poszerzyliśmy ofertę o gadżety elektroniczne oraz gamingowe. W ostatnim czasie proponujemy naszym klientom także oświetlenie LED – wylicza Mariusz Tomczyk. – Chcemy, żeby w naszym sklepie klient, który pasjonuje się nowymi technologiami znalazł inspirację ponad to czego potrzebuje – dodaje.

Sklep cieszy się dużą popularnością wśród koszalinian, gdyż oferuje wszystkie najgorętsze technologiczne nowinki. Specjaliści pracujący dla ATOM Webskiego Sklepu wyszukują ich podczas targów, zagranicznych podróży biznesowych, śledząc start-upy, oraz oczywiście w Internecie. Wypatrzony sprzęt firma importuje bezpośrednio od producentów, dlatego może je oferować w atrakcyjnych cenach.

– Przykładem tego, że jako pierwsi na koszaliński rynek wprowadzamy sprzęt i akcesoria mogą być bardzo popularne dziś etui portfelowe. Jakieś dwa lata temu dodaliśmy je do naszej oferty, na kilka miesięcy zanim moda na nie przyszła do Polsk i– mówi Mariusz Tomczyk. – W większości przypadków mamy w sklepie akcesoria GSM zanim jeszcze konkretny model telefonu wejdzie na polski rynek. Dzięki temu nasi klienci przyzwyczaili się do tego, że jesteśmy na bieżąco i że tylko u nas znajdą każdą nowość – dodaje.

Siła ATOM Webskiego Sklepu tkwi także w dużym magazynie znajdującym się na obrzeżach Koszalina. Dzięki niemu firma nie ma żadnych problemów z zaopatrzeniem sklepu i dostarczeniem dowolnej liczby produktów. Właściciel zwraca także uwagę na najwyższy poziom obsługi klientów – zatrudniani są jedynie ludzie, których podobnie jak jego, cechuje zamiłowanie do nowoczesnych technologii. Pod czujnym okiem starszych stażem koleżanek i kolegów realizują firmowe hasło: „I’m Webski & I know it”.

 

Św. Mikołaj jest z Koszalina

Co zatem pracownicy ATOM Webskiego Sklepu proponują na udany świąteczny prezent? Od zeszłego roku dużym zainteresowaniem cieszą się smartwatche. Te nowoczesne zegarki to także odtwarzacze mp3, przeglądarki internetowe i aparaty w jednym. Świetnie sprawdzają się jako podarek dla osób uprawiających sport, gdyż wbudowany w nie moduł GPS śledzi przebieg trasy treningu, przebytą odległość i prędkość bez użycia smartfona. Dla rodziców, natomiast smartwatch umożliwia niezakłócony kontakt ze swoimi pociechami.

Hitem tego sezonu są okulary VR. Pozwalają w prosty sposób przenieść się do wirtualnej rzeczywistości. Zawsze udanym prezentem będą też powerbanki, które umożliwiają doładowanie urządzenia elektronicznego bez dostępu do sieci elektrycznej.

– Dla dzieci trafionym prezentem, poza zawsze modnymi gadżetami typowo gamingowymi, mogą być słuchawki lub głośniki multimedialne. Te drugie odtwarzają muzykę bezprzewodowo z telefonu, z karty pamięci lub pendrive’a. Mają też funkcję radia. Starszej młodzieży z pewnością przypadnie do gustu duża wersja głośników multimedialnych z wbudowanym akumulatorem. Mogą one pełnić funkcję głośnika estradowego podczas sporych imprez plenerowych – mówi Mariusz Tomczyk.

Co kupić siostrze czy żonie „pod choinkę”? Według Mariusza Tomczyka doskonale sprawdzą się designerskie etui na telefon czy tablet lub inny gustowny dodatek do telefonu. Aktywnym paniom spodobają się „akcesoria fit”: etui na telefon na ramię czy specjalne słuchawki do biegania itp.

A co dla panów? – Wszystko! – śmieje się Mariusz Tomczyk. – Mężczyźni, którzy przychodzą do sklepu oglądają dosłownie każdą rzecz. Ale udanym prezentem z całą pewnością będą akcesoria do samochodu, gadżety gamingowe, dobrej jakości głośniki lub słuchawki – dodaje.

Prawdopodobieństwo, że prezent z ATOM Webskiego Sklepu nie przypadnie do gustu naszym bliskim jest niewielkie. Ale firma, aby zwiększyć zadowolenie klientów, już drugi rok z rzędu w okresie świątecznym prowadzi akcję „Prezent z gwarancją zadowolenia”. Osoba obdarowana, której podarek się nie spodoba, albo np. nie będzie pasować do jej modelu telefonu czy tabletu może go wymienić na dowolny inny sprzęt w tej samej cenie. Co ważne, nie potrzebuje do tego dokumentu zakupu. W pudełku każdego zakupionego towaru są bowiem ulotki wyjaśniające procedurę wymiany i ich okazanie wystarczy, aby wyjść z ATOM Webskiego Sklepu z gadżetem, który pasuje nam najbardziej.

ATOM Webski Sklep nie tylko pomaga obdarowywać innych, ale też przez cały rok wyręcza Św. Mikołaja. Firma angażuje się w życie lokalnej społeczności. Bierze udział m.in. w akcji „Kupuj w Koszalinie”, która polega na zakupie lokalnych produktów. Jest też sponsorem tytularnym Koszalińskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki, wspiera Automobilklub Koszaliński, Stowarzyszenie Mama w Mieście Koszalin, biegaczy z Rozbieganego Koszalina oraz młodych pływaków ze Znicza Koszalin.