sylwester 1 Moda, Przyjemności

POWITAJ NOWY ROK W DOBRYM STYLU

Każdy grudniowy dzień przybliża nas do Bożego Narodzenia. Atmosferę świąteczną czuć na każdym kroku. Dużo radości, ale i odrobina stresu – przecież zaraz sylwester!

Sylwestra możemy świętować w różny sposób, czy to rodzinnie w domu przy tradycyjnym kieliszku szampana, czy to na imprezie z przyjaciółmi lub na wielkim balu z wodzirejem. Odwiecznym problemem nie jest tylko to, jak spędzić sylwestra, ale jaką kreację na tę okazję wybrać.

Cekiny, długie suknie z rozporkami, eleganckie kombinezony czy wytworne garnitury w męskim stylu – wybór jest bardzo szeroki w zależności od upodobań. Ważne, by w przygotowanej stylizacji czuć się dobrze, by kreacja nie krępowała ruchów w tańcu oraz by nie mieć przez cały wieczór poczucia, że jest się „przebranym” a nie ubranym.

Na sylwestrową noc przygotowałam dla Was kilka wariantów stylizacji, od tej bardzo wytwornej, do takiej w której będziesz czuła się mniej skrępowana, a w dalszym ciągu wyglądać będziesz rewelacyjnie!

Wybierz odpowiednią stylizację dla siebie, czuj się i wyglądaj pięknie!

Modelki Klaudia Guze oraz Oliwia Dzierżyńska z Agencji Image Models Poland zaprezentowały stylizacje sylwestrowe we wnętrzu CAFFE MAREDO w Koszalinie – za udostępnienie wnętrza lokalu bardzo dziękujemy właścicielom kawiarni.

 

 

 

 

 


SESJĘ PRZYGOTOWALI:

marta-walukMarta Waluk – certyfikowana stylistka, kreatorka wizerunku
Z zawodem stylistki związana od kilku lat, z pasją do mody – całe życie. Profesjonalnie zajmuje się stylizacją ubioru. Prowadzi warsztaty oraz szkolenia dla firm oraz osób prywatnych, od niedawna dzieli się swoją wiedzą na łamach „Prestiżu”.
www.martawaluk.pl

kuba-makarewiczKuba Makarewicz – fotograf
Pasję do fotografii traktuje jak spełnione marzenie o utrwalaniu najpiękniejszych momentów z życia. Nieustannie się rozwija, patrząc na świat przez obiektyw, dostrzegając szczegóły i emocje niewidoczne dla innych.

karolina-maciejewskaKarolina Maciejewska – wizażystka
Z wykształcenia kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. Pracuje m.in. przy sesjach zdjęciowych, programach TV, koncertach, współpracuje z klientkami indywidualnymi.