Rezydencja Park Rodzinna i jej otoczenie Wydanie specjalne

Nadmorskie apartamenty doceniane przez klientów

Firmus Group, norweski deweloper inwestujący w Mielnie i okolicy, sprzedał wszystkie mieszkania w ramach I etapu inwestycji Rezydencja Park Rodzinna oraz blisko 75 proc. realizowanego II etapu. Wakacyjne apartamenty cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze względu na kameralne otoczenie w otulinie parku sosnowego i lokalizację w niedalekiej odległości od morza, jak i piaszczystej plaży. Atrakcyjność inwestycji o rodzinnym charakterze potwierdzają również wyniki wynajmu apartamentów.

Kameralna inwestycja Rezydencja Park Rodzinna zlokalizowana jest przy ul. Orła Białego i Kopernika w Mielnie blisko jeziora Jamno. Apartamenty oddalone są niespełna 150 m od morza i nadmorskiej promenady, do której prowadzi piękny nowy deptak. Ciszę i spokój gwarantuje otulina sosnowego lasu. Lokalizacja jednocześnie umożliwia szybki dostęp do licznych atrakcji dla całej rodziny, pozwalających na wspólny i aktywny wypoczynek.

Dzięki miejscu, w którym powstaje inwestycja, oraz rodzinnemu charakterowi, Rezydencja Park Rodzinna cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Świadczy o tym 100 proc. sprzedanych mieszkań w I etapie inwestycji oraz sprzedaż blisko 75 proc. apartamentów w ramach II etapu, jeszcze przed osiągnięciem stanu surowego zamkniętego Apartamenty wakacyjne cieszą się również dużym zainteresowaniem wśród wynajmujących urlopowiczów, a firma zajmująca się ich wynajmem potwierdza, że ostatni sezon letni, pomimo nienajlepszej w porównaniu do lat ubiegłych pogody, okazał się rekordowym pod względem wynajmu. Według danych City Apartments, średnie obłożenie w okresie styczeń – wrzesień br. wyniosło blisko 50 procent ze średnią kwotą za wynajem 350 zł.

Marcin Kokot z firmy City Apartments, operatora apartamentów wakacyjnych, z którym współpracuje Firmus Group, mówi: – Zauważamy, że z roku na rok wydłuża się sezon w Mielnie. W tym roku wiele apartamentów, które znajdują się w naszej ofercie, posiadało pełne obłożenie już od początku maja. Bardzo ciekawie wyglądała również sytuacja we wrześniu, kiedy dzięki wyjątkowo ładnej pogodzie mieliśmy bardzo dużo rezerwacji.

Obecnie w sprzedaży zostały apartamenty dwu- i trzypokojowe z nadzwyczaj przestronnym tarasem, którego powierzchnia wynosi ok. 22 mkw. Rzadko spotykane apartamenty z tarasem stanowiącym połowę apartamentu dwupokojowego, ulokowane są po słonecznej południowej stronie, dzięki czemu jest to miejsce idealne na poranną kawę oraz wieczór przy kieliszku wina wśród zapachu sosen. Wszystkie apartamenty zostaną wykończone pod klucz przy wykorzystaniu materiałów o wysokim standardzie, m.in. drzwi w naturalnej okleinie, podłogi wyłożone deską barlinecką. Łazienka będzie kompletnie wyposażona. W gotowej do użycia kuchni znajdzie się m.in. zintegrowany sprzęt marki Bosch. W ramach inwestycji powstanie hala garażowa oraz komórki lokatorskie. Budynek wyposażony zostanie w nowoczesną windę oraz przytulne lobby dla mieszkańców.

Cena mieszkań waha się od 9 000 zł do 10.500 zł za metr kwadratowy. Planowane zakończenie prac
II etapu to początek czerwca 2017 r. Właściciele nowych mieszkań będą mogli w kolejnym letnim sezonie odpocząć we własnym apartamencie nad morzem lub zarabiać na nim, powierzając go na wynajem.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma PB Kuncer, a projekt wykonali architekci Marek Antoszczyszyn i Andrzej Buko ze szczecińskiego biura AB Studio

 

Osoby zainteresowane apartamentami w Rezydencji Park Rodzinnej po szczegółowe informacje mogą zwrócić się do Biura Sprzedaży: Mielno, ulica Piastów 1A/E, telefon: + 48 94 342 22 22; e-mail: sales@firmusgroup.pl