Szeregowki v2 0000 Przyjemności, Wydanie specjalne
fot. Marcin Betliński

Jakość przede wszystkim

TopService4you to nowy deweloper na budowlanej mapie Koszalina. Firma, która ma wieloletnie doświadczenie na rynku szczecińskim oferuje w sprzedaży osiedle w Skwierzynce.
Rynek deweloperów w Koszalinie jest dość stabilny. Nowe firmy pojawiają się rzadko, a jeszcze rzadziej odnoszą sukces. Właściciele TopService4you przekonują, że mają pomysł jak dotrzeć do koszalinian. Stawiają przede wszystkim na jakość budowanych domów. W planach mają także osiedla i domy, które mają wyróżniać się w Koszalinie nietuzinkową architekturą.

 

Pierwsza inwestycja w Skwierzynce

Pomysł na firmę zawiera się w haśle: „Budujemy dla siebie, sprzedajmy dla was”. Zgodnie zamierzeniem właścicieli TopService4you domy budowane są z jak najlepszych materiałów przez sprawdzone ekipy budowlane. Dzięki temu firma może dać gwarancję, że zakupione od niej budynki przez wiele lat nie będą wymagać dodatkowych inwestycji.

– Jakość to klucz. Wiele osób przekonało się o tym przy budowie własnego domu. Referencje, które przedstawiają firmy budowlane często są nieaktualne, gdyż nie pracują już w nich ludzie, dzięki którym te referencje zostały wystawione. Wiem ile problemów właścicielowi domu przysparza konieczność wprowadzania poprawek po niesolidnych ekipach budowlanych, dlatego chcemy uchronić przed tym naszych klientów. Aby to zapewnić większość etapów budowy są przeprowadzane przez naszych, staranie dobrych pracowników. Tylko niektóre prace zlecamy podwykonawcom. Dzięki temu mamy kontrolę nad jakością prac na każdym ich etapie. Firma deweloperska to projekt na wiele lat i liczymy na to, że nasi zadowoleni klienci będą nas polecać właśnie ze względu na jakość domów, które od nas kupią – mówi Grzegorz Wojciechowski, współwłaściciel TopService4you. – Klienci dokonują dziś coraz bardziej świadomych wyborów. Czytają w Internecie, rozmawiają ze znajomymi. Sprawdzają z jakich materiałów dom wybudowano, jaki piec jest w nim zainstalowany itp. Dlatego chcemy aby mieli wszystko co najlepsze na rynku – dodaje.

O najwyższym poziomie jakości wykonania można przekonać się wizytując domy w ramach inwestycji „Jarzębinowy Bulwar”, którą TopService4you kończy w podkoszalińskiej Skwierzynce. To sześć nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Na parterze każdego z nich znajdują się: duży pokój dzienny, kuchnia, wc, przedsionek i garaż. Piętro składa się z: czterech, przestronnych pokojów, łazienki i garderoby.Istnieje też możliwość adaptacji poddasza na cele mieszkaniowe.

Uwagę zwraca, tak ważny dla TopService4you, standard wykończenia domów. Ocieplono je styropianem o grubości 15 cm. Fundamenty zawierają izolację przeciwwilgociową. Dach pokryto dachówką betonową Braasa. Na parterze (także w garażu) oraz w łazience na piętrze zamontowano ogrzewanie podłogowe firmy TECE. Domy wyposażono w nowoczesne, wydajne, małogabarytowe piece kondensacyjne firmy De Ditrich. W pokojach na piętrze zainstalowano nowoczesne grzejniki firmy Stelard. Solidne drzwi wejściowe i elektryczne bramy garażowe wyprodukowała firma KMT. W ramach współpracy z przedsiębiorstwami z lokalnego rynku TopService4you zdecydowało się na zastosowanie okien PCV produkowanych przez koszalińską firmę 4 Tech. Okna są wyposażone w system Arcade zapewniający bardzo dobrego parametry izolacyjności (5-komorowe, 3-szybowe zespolenia z ciepłą ramką). Co ważne, deweloper gwarantuje regulację okien w pierwszym roku użytkowania domu.

Atrakcyjność domów proponowanych przez TopService4you podnosi także lokalizacja. Z jednej strony w Skwierzynce można cieszyć się ze spokoju, który dają przedmieścia, z drugiej – dzięki bliskości Osiedla Bukowego – w bliskim sąsiedztwie znajdują się: szkoła, żłobki, przedszkola, apteka, przychodnia, pętla autobusowa, market spożywczy i wszystkie inne wynikające z mieszkania na dużym osiedlu mieszkaniowym.

Domy wchodzące w skład „Jarzębinowego Bulwaru” można kupować już teraz. Dwa domy zostały już zakupione przez inwestora ze Szczecina. Planowany termin oddania inwestycji do użytku przyszłym mieszkańcom to koniec listopada tego roku. Na życzenie klienta deweloper może każdy dom wykończyć pod klucz.

fot-marcin-betlinski-service-4-you-4

Doświadczenie i ambitne plany

Mimo, że TopService4you debiutuje na koszalińskim rynku deweloperskim to jest to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem, zdobytym głównie w zachodniej części naszego województwa. W Szczecinie firma brała udział w modernizacji m.in. urzędu skarbowego, komendy miejskiej polskich oraz budynku Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Była też zaangażowana w projekty w: Kołobrzegu (budynek szpitala), Szczecinku (Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej). Świnoujściu (budowa zespołu pensjonatów z lokalami użytkowymi) oraz ośrodki wypoczynkowe w pasie nadmorskim.

Flagową inwestycją przy której pracuje firma TopService4you jest Folwark Skarbimierz. To piękny, ogrodzony murem kompleks o powierzchni 50 tys. mkw. położony w Skarbimierzycach pod Szczecinem (Gmina Dobra). W jego skład wchodzą: parking, istniejące zabudowania folwarku z dziedzińcem, część rekreacyjna z jeziorkiem oraz otaczającymi je terenami. Istniejące, stare budynki z czerwonej cegły, m.in. dzięki staraniom firmy TopService4you, zostały zamienione w ponad 100 nowoczesnych, postindustrialnych, luksusowych loftów. Inwestycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców Szczecina, jak i inwestorów z całej Polski. Specjaliści koszalińskiego dewelopera odpowiadają za etap wykończeniowy budowy– murowanie z cegły ręcznie formowanej, prace glazurnicze, zabudowa płytami gipsowo-kartonowymi.

Mimo, że „Jarzębinowy Bulwar” w Skwierzynce to pierwsza inwestycja deweloperska TopService4you, to firma jest już znana w Koszalinie jako sprawdzony wykonawca prac budowlanych. Przedsiębiorstwo wybudowało domy jednorodzinne i szeregowe na osiedlu Rokosowo i w Bielicach. Firma wykonała też prace glazurnicze o powierzchni 2 tys. mkw. w koszalińskim Aquaparku – zarówno w wejściu do budynku, jak i na pierwszym piętrze.
Dlaczego właściciele TopService4you zdecydowali się wejść na deweloperski rynek Koszalina?

– Stąd jesteśmy. Chcieliśmy zainwestować pieniądze w naszym mieście, ponieważ doskonale znamy ten rynek i zależy nam na rozwoju Koszalina. Poza tym chcielibyśmy go trochę zmienić i wprowadzić solidne budownictwo w innym kształcie niż teraz jest. Zamierzamy odrywać Koszalin od sztampowej zabudowy – mówi Grzegorz Wojciechowski.

Według niego Koszalin, dzięki kolejnym inwestycjom, zmienia się na lepsze i otwiera na ludzi z całej Polski więc lokalny rynek deweloperski będzie się dynamicznie rozwijał:

– Ludzie z Poznania, Wrocławia, Warszawa, w zasadzie z całej Polski coraz chętniej przyjeżdżają na wakacje właśnie do Koszalina, a nie do Mielna czy Kołobrzegu. Wynika to z faktu, że mają w naszym mieście całą niezbędną infrastrukturę, kina, filharmonię, aquapark, a nad morze mogą w krótkim czasie dojechać. Trend ten nabierze jeszcze przyspieszenia, gdy gotowe będą trasy S6 i S11 – prognozuje Grzegorz Wojciechowski. – Pozostało jednak jeszcze sporo do zrobienia w zakresie budowania wśród Polaków świadomości, że Koszalin leży nad morzem. Jeżeli Szczecin jest postrzegany jako nadmorskie miasto to Koszalin, oddalony niecałe 2 km od linii brzegowej Bałtyku, z całą pewnością też może mieć taki status– dodaje.

TopService4you planuje już następne inwestycje deweloperskie. Kolejne będą: zamknięte osiedle ekskluzywnych domów w Skwierzynce, osiedle w Niekłonicach i kompleks usługowo-mieszkalny przy ulicy Kolejowej w Koszalinie.

– To nie koniec inwestycji, które zamierza przeprowadzić nasza firma w niedalekiej przyszłości – zapowiada Grzegorz Wojciechowski.

 

szeregowki_v2_0003

 
Topservice4you Sp. z o.o.
Rzetelność, terminowość oraz dobra organizacja.
www.topservice4you.pl, biuro@topservice4you.pl
ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 9 g,Koszalin
Biuro sprzedaży: tel. 530 991 594
tel. 530 410 908
www.facebook.com/TopService4youKoszalin