holidaycover1 Podróże, Przyjemności
Fot. Marcin Betliński

First minute- lato 2017. OSZCZĘDNOŚCI I INNE BONUSY

Dużymi krokami zbliża się zima, zostało już tylko wspomnienie lata, pięknej pogody i słonecznych wczasów. Zapewne niewiele osób planuje już następne wakacje. Jednak ci, którzy to robią, mogą dużo na tym skorzystać.

Wydaje się, że do kolejnych wakacji jest „jeszcze tyle czasu”. Poza tym „nie wiadomo, kiedy dokładnie wypadnie przyszłoroczny urlop”. No i w końcu „zawsze mogą się nam zmienić plany”.

Takie nastawienie wynika zazwyczaj z braku informacji na temat korzyści, jakie płyną z rezerwacji wakacji z dużym wyprzedzeniem.

Tymczasem wielu organizatorów proponuje możliwość zmiany rezerwacji czy terminu wyjazdu bez ponoszenia kosztów, a ponadto szereg atrakcyjnych gratisów i zniżek. Zapobiegliwi zyskują duży wybór lotnisk i hoteli, a przede wszystkim super atrakcyjne ceny, na jakie później nie ma co liczyć.

Rezerwując wakacje 2017 już teraz można skorzystać z atrakcyjnych rabatów wynoszących do 45% oraz dodatkowych z gratisów takich jak:

 

Pakiet gwarancji gratis

  • gwarancja bezpłatnej zmiany rezerwacji
  • gwarancja najniższej ceny
  • gwarancja niezmiennej ceny

 

dla dzieci zaś atrakcyjne ceny z rabatem do 80% oraz do 60% rabatu dla drugiej osoby.

Przy rezerwacji First Minute także wymagana zaliczka jest w atrakcyjnej promocji; czasami spada ona do zaledwie 5% wartości imprezy. Reszta płatna dopiero miesiąc przed wyjazdem. Dzięki temu można na spokojnie rozplanować budżet. Ponadto istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy, które także w First Minute proponowane jest w atrakcyjnych cenach. To tylko skrótowy zarys korzyści wynikający z zakupu wakacji już teraz.

Zachęcam Państwa nie tylko do zakupu z wyprzedzeniem egzotycznych wakacji na przyszły rok. Warto pamiętać, że trwają jeszcze zimowe First Minute z rabatami dochodzącymi do 35%.

Szczegóły i regulaminy promocji są dostępne w biurze Aga Holiday, gdzie można uzyskać dokładne informacje i odpowiedzi na pytania dotyczące podróży.

W biurze Aga Holiday znajdą Państwo oferty sprawdzonych organizatorów wypoczynku takich jak Rainbow Tours, TUI, Itaka, Neckermann, Wezyr Holidays, Exim Tours, Ecco Holiday oraz propozycje wielu innych polskich i niemieckich biur podróży. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas na samodzielnym szukaniu ofert w internetowych wyszukiwarkach. Wystarczy skontaktować się z Aga Holiday, podać parametry wymarzonego wyjazdu, a oferta zostanie przygotowana według aktualnych i najkorzystniejszych cen. Dzięki odpowiednim narzędziom pracy i wiedzy wynikającej z kilkunastu lat doświadczenia w branży mam możliwość nie tylko wyszukania najkorzystniejszej ceny, ale także możliwość wyboru najlepszej ceny w stosunku do jakości. Wiele różnych informacji i ocen klientów można odnaleźć na stronach internetowych. Według mnie można się tymi statystykami podpierać, jednak nie zawsze jest to informacja obiektywna. Bywa, że jest zbyt mało opinii, by ocena była wiarygodna lub są to skrajne oceny, np. głównie osób niezadowolonych z wyjazdu, co często stanowi znikomy procent w stosunku do ogólnej liczby klientów ocenianego hotelu. Dzięki wiedzy wynikającej z lat pracy, podróżowania oraz pogłębiania znajomości bazy hotelowej łatwiej jest mi ocenić hotel i jakość usług. Proponuję ofertę sprawdzoną znanych i stabilnych organizatorów podróży.

W moim biurze zawsze znajdą Państwo aktualne promocje. Porównujemy ceny oferowane przez różnych organizatorów, by wybrać najkorzystniejszą z dostępnych.

Ważna informacja: w biurze AGA Holiday ceny są takie same jak u organizatora czy na stronach internetowych. Nie przepłacają więc Państwo, a zyskują dodatkową pomoc i wszelkie istotne i wszelkie istotne dane na temat zakupionej oferty. Nie muszą Państwo również martwić o dokumenty czy przejmować śledzeniem aktualizowanych informacji dotyczących wyjazdu – my robimy to za Państwa.

 


Przykładowe oferty promocyjne First Minute (transport na miejsce pobytu samolotem):

Bułgaria 8 dni – od 700 zł
Riwiera Olimpijska 8 dni – od 750 zł
Korfu 8 dni – od 1000 zł
Minorka 8 dni – od 820 zł
Gran Canaria 8 dni – od 1100 zł

 

Przykładowe wycieczki objazdowe First Minute (dojazd na miejsce startu samolotem):

Francja 5 dni – od 1400 zł
Włochy 5 dni – od 1800 zł
Bałkany 8 dni – od 1800 zł

Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

Po szczegóły i regulaminy promocji zapraszamy do biura Aga Holiday.
Jeśli szukają Państwo ciekawych ofert wyjazdu na narty lub chcą się wygrzać zimą w egzotycznych krajach – nic prostszego: wystarczy zapytać o nie w biurze Aga Holiday. Znajdą Państwo szeroki wybór pensjonatów, apartamentów i hoteli położonych przy stokach.

 

Wyjazd na narty (podróż samolotem)

Włochy 8 dni – od 2300 zł (wylot z Poznania)
Andora 8 dni od 2000 zł (wylot z Poznania)

 

Wyjazd na narty (dojazd własny)

Czechy 8 dni – od 400 zł
Francja 8 dni – od 450 zł

 

Zimowiska dla dzieci podczas ferii
Beskidy, wyjazd z Koszalina, 8 dni, bogaty program, pełne wyżywienie – od 1100 zł

 

Przykładowe promocje wyjazdów egzotycznych (rabaty do 37%)

Chiny, Pekin i okolice, 9 dni – cena od 2790 zł
Emiraty Arabskie, 8 dni – od 1900 zł
Gambia, 8 dni – od 2799 zł
Kenia, 8 dni – od 3000 zł