puchar tanca 2016 robert rowinski 3 Przyjemności
Fot. Marcin Betliński

DZIESIĘĆ LAT „PASJI”

Obchodzące 10-lecie istnienia koszalińskie Studio Tańca Pasja uczciło swój jubileusz Turniejem o Puchar Regionów Polski Północnej i Grand Prix Ekstraklasy Federacji Tańca Sportowego. Było to największe tego typu wydarzenie jakie miało miejsce w ostatnich latach Koszalinie.

W pokazach konkursowych wystąpiło ponad dwieście par. Doskonale wypadli podopieczni Studia Pasja. W Pucharze Regionów Polski Północnej trzecie miejsce zajęli Wiktoria Hendzel i Gabriel Biesek. Jednocześnie uzyskali oni awans do klasy tanecznej C, co w przypadku tak młodych tancerzy (zaledwie dziesięcioletnich) zdarza się rzadko. Również trzecie miejsce i klasę wyższą D uzyskała para Julia Utecht oraz Marcel Kempa. Z kolei pierwsze miejsce i klasę C w swojej kategorii uzyskali Karina Kujawa i Bartosz Kozub.

Studio Tańca Pasja prowadzi znany tancerze Robert Rowiński wraz ze siostrą Wioletą Wojciechowicz. Piękny turniej w Hali Widowiskowo-Sportowej to ich zasługa, podobnie jak zaproszenie gwiazd: zwycięzców TAŃCA Z GWIAZDAMI – Jacka Jeschke i Hanny Żudziewicz.