grudzien 07.12.16 35cover Motoryzacja, Przyjemności
Fot. Agnieszka Orsa

CZTERY KÓŁKA NA GWIAZDKĘ

Tradycyjnie, jak co roku w okresie świątecznym, Grupa Mojsiuk przedstawia na naszych łamach propozycje naprawdę wyjątkowych prezentów na Gwiazdkę. Może to jest ten moment, by pozwolić sobie na spełnienie marzenia i zakup komfortowego auta?

 

grudzien-07-12-16-35aHonda CR-V

Auto prezentują: Krzysztof Kwiatkowski (doradca handlowy) i Jacek Rachwalski (kierownik sprzedaży salonu Honda Mojsiuk Auto KM w Starych Bielicach 128 k/Koszalina, nr tel.:94 347 73 62)

Honda CR-V to lider segmentu SUV na świecie. Biorąc pod uwagę cztery generacje modelu CR-V, jest to najlepiej sprzedający się SUV na świecie.

Auto wyposażone jest w dwulitrowy silnik benzynowy. Jest to trwała i niezawodna jednostka wolnossąca. Dzięki zastosowaniu rozwiązania z zmiennymi fazami rozrządu zadbano również o ekonomiczność użytkowania auta. Honda dużą wagę przywiązuje do bezpieczeństwa kierowcy oraz pasażerów, dlatego auto wyposażone zostało w poduszki oraz kurtyny powietrzne. Parkowanie auta ułatwią sensory umieszczone z przodu i tyłu oraz kamera cofania. Dwustrefowa klimatyzacja automatyczna oraz podgrzewane fotele przednie zapewnią wysoki komfort podróżowania.

Auto wyposażone jest w system multimedialny Honda Connect +. W skład, którego wchodzą min.: nawigacja (po polsku) wraz z 4-letnią aktualizacją map, bezprzewodowy system obsługi telefonu Bluetooth.

 

grudzien-07-12-16-66aMercedes-Benz Klasy C Cabriolet

Samochód prezentuje Krzysztof Piszko (doradca handlowy w salonie Mercedes-Benz Mojsiuk w Starych Bielicach 128 k/Koszalina, nr tel.: 94 347 73 72)

Mercedes-Benz Klasy C Cabriolet miał swoją premierę podczas genewskiego salonu samochodowego i doczekał się właśnie swojego oficjalnego wyjścia na rynek. Auto można już zamawiać w salonach.

C Klasa Cabrio wyglądem i sylwetką nie różni się znacznie od wersji Coupe. Dla ciekawych model C Klasy jest bardzo podobny do większej Klasy S. O ile przedni pas jest zapożyczony z standardowej odmiany Klasy C, a tylne pochodzą z klasy S Coupe, które zostały nieznacznie powiększone. Podobny jest także tylny zderzak, zakończenie klapy bagażnika oraz niewielki dyfuzor. Względem poprzednika nowy Mercedes Klasy C Cabrio zyskał 95 mm długości, 40 mm szerokości, a rozstaw osi zwiększył się o 80 mm.

Poza składanym dachem, C Klasa o nadwoziu kabrioletu jest wyposażony w system odpowiadający za ogrzewanie okolicy szyi u kierowcy i pasażera. Kolejny z systemów niweluje zawirowania powietrza w kabinie przy złożonym dachu, do tego we wnętrzu wygospodarowano miejsce dla czwórki dorosłych osób. Pasażerowie drugiego rzędu siedzą na dwóch oddzielnych fotelach, które mogą być niezależnie składane. Klienci mają do wyboru aż 13 wariantów tapicerki!

 

grudzien-07-12-16-74aPeugeot 3008

Auto prezentują Dariusz Kieliański (kierownik sprzedaży w salonie Peugeot Mojsiuk Motor, Stare Bielice 128 k/Koszalina, tel.: 94/342 51 00) oraz Justyna Gołębiowska (doradca ubezpieczeniowy)

Zaledwie kilka tygodni po prezentacji nowego PEUGEOT 3008 zaprezentowana została jego najbardziej dynamiczna i ekskluzywna wersja: GT. Proponuje ona prawdziwie nowoczesną interpretację tego, czym może być przyjemność z jazdy i jest przeznaczona dla estetów poszukujących nowych doświadczeń za kierownicą. Wersja GT stanowi ukoronowanie oferty najnowszego SUV-a francuskiej marki.

Nowy PEUGEOT 3008 został wyposażony w silnik 2,0 l BlueHDi 180 S&S i automatyczną skrzynię EAT6 o sześciu przełożeniach. Posiada szereg wyróżniających tę wersję elementów wraz z dostępnym w opcji wyjątkowym dwukolorowym nadwoziem typu „Coupe Franche”. Uzupełnieniem oferty jest wersja GT Line napędzana bardziej ekonomicznymi i przystępnymi cenowo silnikami o poziomie wyposażenia stanowiącym syntezę sportowego zacięcia i elegancji. Nowe PEUGEOT 3008 GT i GT Line wpisują się w tendencję stałego podnoszenia klasy modeli Marki i są dostępne od października 2016 roku, czyli już od momentu debiutu rynkowego nowego modelu.

We wnętrzu odnajdziemy typową dla wersji GT sportową elegancję. Nowy PEUGEOT i-Cockpit® – montowany w standardzie w każdej wersji PEUGEOT 3008 – zachwyca spektakularną linią deski rozdzielczej i zaawansowanymi technologiami. Już podstawowa wersja PEUGEOT 3008 GT robi wrażenie bogatym wyposażeniem i niemal futurystyczną stylistyką wnętrza. Starannie dobrane materiały i precyzyjne spasowanie elementów przyczyniają się w istotny sposób do wrażenia wysokiej jakości wykończenia kabiny. Uwagę zwracają niezwykle dopracowane detale. Projektanci wersji GT zdecydowanie postawili na finezję i elegancję wykończenia. Odrzucili blichtr i krzykliwą ostentację na rzecz dyskretnego uroku luksusu.

 

Wszystkich zainteresowanych
zapraszamy do salonów Grupy Mojsiuk