IMG 8456 Wydarzenia

4Mobile – ekskluzywne inspiracje nie tylko dla Świętego Mikołaja

Marka 4Mobile ma w sobie innowacyjność Apple i rozmach działania Samsunga. Właśnie otworzyła w samym sercu Koszalina salon sprzedaży. Jasne, dynamiczne i nowoczesne wnętrze powoduje, iż klient może poczuć się w nim tak, jakby znalazł się w prestiżowym salonie iSpot. W ten sposób 4Mobile tworzy własną wizję jakości sprzedaży smartfonów i akcesoriów.

Salon ulokowany na rogu ulic Zwycięstwa i 1 Maja (na wprost ratusza). Działa od 22 listopada br. Na otwarcie działalności był szampan i słodkości, muzykę nakręcał świetny DJ Bernard Drago. Wśród gości znaleźli się m.in. koszykarze AZS Koszalin (Kenneth Manigault, Artur Pabianek i Remon Nelson), którzy skomplementowali salon 4Mobile jako miejsce na światowym poziomie.

Już w dniu debiutu Salon sprzedał kilka najnowszych smartfonów spod znaków Apple i Samsung. To pokazuje, że jego oferta trafia w potrzeby grupy klientów, dla których nie niska cena jest głównym motywatorem do zakupu. Poszukują oni wyselekcjonowanych produktów znanych marek i gotowi są za nie odpowiednio zapłacić.

Jakość produktów jest jednym z kluczowych wymiarów misji biznesowej 4Mobile. Na półkach Salonu można zobaczyć renomowane marki telefonów takie jak: Apple, Samsung, HTC, Huawei, LG, Sony i Microsoft. Typowe sklepy z akcesoriami oferują sprzedaż telefonów, mając ograniczony wybór modeli. 4Mobile stawia sobie ambitny cel – chce proponować klientowi po kilka modeli danej marki. Dla przykładu: samych iPhonów przy otwarciu było 16 modeli – różniących się kolorami, wielkością i pojemnością pamięci. Salon daje bowiem klientowi możliwość wyboru, jaką pamięć telefonu sobie życzy oraz w jakim kolorze chce mieć swój wyselekcjonowany smartfon.
Warto pamiętać, iż wszechstronny wybór smartfonów w jednym miejscu jest sporą inwestycją dla samego Salonu. 4Mobile podjął to ryzyko i zainwestował, aby tak szeroki asortyment posiadać. – Chodzi nam o zadowolenie klienta, a w tych czasach klient wymaga od nas szerokiego asortymentu oraz profesjonalnego, znającego temat sprzedawcy, zdolnego mu kompetentnie doradzać. To wszystko znajdą Państwo w 4Mobile – mówi Paweł Stańczuk, menedżer marketingu.

Menedżer dodaje, że 4Mobile doskonale zdaje sobie sprawę z zasad panujących na rynku i uświadamia sobie fakt, że szeroki asortyment nowoczesnych aparatów telefonicznych to nie wszystko. W swojej rozbudowanej ofercie ma prawie nieskończony wybór akcesoriów telefonicznych. Można spróbować sobie wyobrazić, iż w jednym punkcie w Koszalinie możemy znaleźć akcesoria spod znaku BMW, Ferrari, Mercedes, Corvette, Puro, Stilgutt, Gear4, Movear, UAG, Thule, Moshi, Viva Madrid, Jabra, Spigen, Icarer, Dbramante1928 , Swarovski, CAT, Ringke, Guess, Karl Lagenferd, Hugo Boss, Knomoo, Otterbox, Lifeproof, Kingston, Twelve South, Stilgut, Belkin, Iluv, Leef i wiele wiele innych.

– Tak szerokiego i nietuzinkowego wyboru różnorodnych marek w jednym miejscu nie znajdą Państwo na pewno nigdzie w Polsce, a i za granicą będzie to wyzwaniem – zapewnia Paweł Stańczuk.

Właściciele 4Mobile wprowadzili do oferty polską, jeszcze niszową, ale bardzo ekskluzywną markę – Strefę SMARTWOOD. Są to produkty wykonane z prawdziwego drewna – nie tylko etui, lecz także podstawki z drewna do telefonów, drewniane zegarki na rękę, drewniane mapy, grzebienie, notesy i inne niepowtarzalne gadżety.
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, może więc jest to dobry pomysł na niebanalny prezent dla kogoś bliskiego?

Koszaliński Salon 4Mobile jest częścią większej sieci sklepów działającej w największych miastach Polski (Poznań, Warszawa, Gdańsk). Marka staje się również znana w Europie, bo sprzedaje swoje produkty w Internecie za pośrednictwem Amazona.

Zanim właściciele 4Mobile zdecydowali się na otwarcie koszalińskiego Salonu, prowadzili rozmowy z przedstawicielami Apple na temat otwarcia w Koszalinie salonu autoryzowanego. Ostatecznie przedstawiciele Apple nie zgodzili się na sklep w Koszalinie, uznając iż miasto jest zbyt małe, a więc nie gwarantuje oczekiwanych obrotów handlowych. Nie zniechęciło to jednak właścicieli 4Mobile, którzy korzystając ze swego doświadczenia i wieloletnich kontaktów w branży postanowili stworzyć ekskluzywny salon na własną rękę.
Aby przekonać się jak duży wachlarz markowych produktów oferuje 4Mobile, warto samemu odwiedzić jego najnowszą placówkę w rodzimym mieście: Koszalin ul. Zwycięstwa 80 (vis a vis ratusza).