cover andrzejki Moda, Przyjemności

ZABŁYSNĄĆ W ANDRZEJKOWĄ NOC

Koniec listopada kojarzy się większości z nas z zabawą andrzejkową – wieczorem pełnym dobrej energii oraz wróżb. To okazja na spotkanie z przyjaciółmi, na sympatyczne spędzenie nocy przed rozpoczynającym się za chwilę adwentem. Ale pewnie (jak co najmniej parę razy w roku) niejedna z pań zada sobie pytanie: „W co się ubrać?”.

Oto kilka propozycji w zależności od tego, czy wybieramy się na bal, spotkanie w pubie z przyjaciółmi, czy spędzamy andrzejki w domu – możemy wyglądać pięknie!

Stylizacje pokazują, że niezależnie od tego, czy masz rozmiar XS czy L, możesz prezentować się rewelacyjnie. Nie ma znaczenia, że nie lubisz szpilek, w płaskich butach również możesz wyglądać świetnie! Nie ma znaczenia, ile masz lat, bo w każdym wieku możesz czuć się i wyglądać cudownie!

Gorącym trendem sezonu jesień/zima 2016-2017 są metaliczne materiały, nie tylko w postaci znanych nam dotąd cekinów. W tym sezonie metaliczne odcienie możemy dostrzec na skórzanych kurtkach, plisowanych spódnicach czy obuwiu. Świetną bazą dla połyskliwych tkanin jest czerń, którą proponuję w zaprezentowanych Państwu stylizacjach. Idealnym dopełnieniem jest czerwień pojawiająca się na ustach oraz paznokciach. Takie połączenie sprawa, że wyglądamy modnie, ekstrawagancko oraz bardzo kobieco. Dla tych Pań, które nie odważą się na metaliczne tkaniny, proponuję elegancką czerń w połączeniu z mocną biżuterią uzupełnioną o czerwony akcent pojawiający się w makijażu.

Mam nadzieję, że proponowane stylizacje Andrzejkowe zainspirują Was i każda znajdzie coś dla siebie.
Modelki Julia Sobańska z Agencji Image Models Poland oraz Izabela Bobrowicz zaprezentowały stylizacje Andrzejkowe we wnętrzu MAXIM COCKTAIL LOUNGE W KOSZALINIE – za udostępnienie wnętrza lokalu bardzo dziękujemy.

 

 

OD REDAKCJI:

Przedstawiamy Państwu pierwszą z cyklu publikacji, w których będziemy prezentować stylizacje przygotowane przez panią Martę Waluk. Miesięcznik „Prestiż Magazyn Koszaliński” nawiązał stałą współpracę z tą zdolną koszalińską stylistką. Ona zaś zaprasza do wspólnej pracy inne osoby związane w różny sposób z modą.

 

Oto kto przygotował prezentowaną sesję andrzejkową.

marta-walukMarta Waluk – stylistka, kreatorka wizerunku
Z zawodem stylistki związana od kilku lat, z pasją do mody – całe życie. Certyfikowana stylistka, kreatorka wizerunku. Profesjonalnie zajmuje się stylizacją ubioru. Podejmuje się realizacji zadań, w których wykazuje się wiedzą z zakresu znajomości mody, kreowania wizerunku. Prowadzi warsztaty oraz szkolenia dla firm oraz osób prywatnych.
www.martawaluk.pl, kontakt: 600 417 297

 

 

natalia-snoch-2Natalia Snoch – fotograf
Wszystko, co ją otacza jest dla niej inspiracją do tworzenia fotografii. W swojej pracy zawsze stara się pokazać coś więcej, pozostawić miejsce na refleksje. Do każdego projektu podchodzi bardzo indywidualnie. Jest doskonałym obserwatorem, nigdy nie stoi w miejscu, szuka, bada, rozmyśla i na końcu tworzy coś wyjątkowego.
www.nataliasnoch.pl, kontakt: 663 700 006

 

 

karolina-maciejweskaKarolina Maciejewska – wizażystka, kosmetolog
Z wykształcenia kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. Pracuje m.in. przy sesjach zdjęciowych, programach TV, koncertach; współpracuje również z klientkami indywidualnymi. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach, warsztatach wzbogacając zakres swojej wiedzy z dziedziny kosmetologii oraz wizażu.
Kontakt: 605 959 666