ARAN Abisso Wydanie specjalne

Kolekcje All In White oraz 30 x 75 cm od Grupy Tubądzin doceniane przez klientów i architektów

Firma Tubądzin, jeden z największych producentów płytek ceramicznych w Polsce, od lat tworzy cenione kolekcje, które trafiają w gusta różnych odbiorców. Jedną z najpopularniejszych stała się All In White. Zwyciężyła ona we wszystkich trzech kategoriach konkursu Perły Ceramiki UE 2015 oraz zdobyła tytuł „Łazienka – Wybór Roku 2016”. Jej ponadczasowość, minimalizm i bogatą stylistykę jednocześnie, doceniają zarówno Klienci jak i projektanci oraz architekci. Produkty wchodzące w skład kolekcji zapewniają szerokie spektrum kompozycji. Niebanalne faktury płytek zaczerpnięte są wprost z natury, jedne przypominają plastry miodu, inne, lekko falującą rzekę.

 

All In White to także delikatne obrazy ścienne, przedstawiające urokliwy park. Czystość bieli jest więc przełamana interesującymi wzorami, które otwierają nowe możliwość aranżacyjne.
Firma, w 2016 roku, wprowadziła na rynek nowy format płytek ceramicznych – 30 x 75 cm. Jest on zaskakująco uniwersalny oraz pozwala łączyć różne style, dzięki czemu stwarza nowe, nieograniczone możliwości – projektowe i aranżacyjne. 30 x 75 to 7 kolekcji płytek ceramicznych: Abisso, Elementary, Larda, Lemon Stone, Royal Place, Terrane oraz Venatello. W każdej z nich odnajdziemy inny klimat. Od inspirowanego naturą, będącego ukłonem w stronę kamienia i drewna, po zestawienia eleganckie z łagodnymi kształtami i wyrazistymi fakturami.

 

Wielbicielom szarości, przypadnie do gustu kolekcja Lemon Stone. To płytki utrzymane właśnie w tej tonacji z dodatkiem bieli oraz limonki, która nadaje całości dynamizmu. Dodatkowo wzrok przykuwa siedmioelementowy obraz szklany, który zabiera nas do Australii, na piaszczyste plaże, z leżącymi na brzegu kamieniami, porośniętymi seledynowymi wodorostami. Wnętrze zaaranżowane z użyciem kolekcji Lemon Stone jest w stanie pozytywnie nas nastroić i dodać energii na cały dzień.

 

Płytki ceramiczne Grupy Tubądzin to wysoka jakość wykonania, niepowtarzalne wzory, ogromna dawka niezapomnianych wrażeń estetycznych oraz gwarancja satysfakcji na długie lata!
W Koszalinie, Kołobrzegu i Słupsku wyroby marki Tubądzin znaleźć można w salonach firmy BOKARO.

 


 

bokaro-logo

 

KOŁOBRZEG, ul. Sienkiewicza 17F
tel./fax: 94 351 12 08, tel. kom. 607 111 772
KOSZALIN, ul. Brzozowa 1
tel./fax: 94 346 09 02, koszalin@bokaro.pl
SŁUPSK, ul. Główna 2b, tel./fax: 59 841 53 66