mocover Moda, Przyjemności

moVear – JAKOŚĆ, ORYGINALNOŚĆ, PERFEKCJA

Marka moVear wchodzi na rynek ekskluzywnych akcesoriów dla smartfonów i urządzeń mobilnych. Firma projektuje i produkuje pokrowce ze skóry naturalnej klasy premium, a także szkła ochronne o wysokiej twardości.

Posiadająca koszalińskie korzenie marka moVear kieruje swoją ofertę do ludzi nowoczesnych, oryginalnych i ceniących elegancję. Tworzy etui oraz pokrowce na urządzenia mobilne, które wyróżniają się jakością wykonania – są wyrabiane ręcznie, z najwyższej jakości skór oraz z dbałością o każdy detal. Stawia na oryginalność i materiały z najwyższej półki.

Przy tym wszystkim moVear to nie tylko design. To również bezpieczeństwo urządzenia – najwyższej jakości, ultra cienkie szkła ochronne o wysokiej twardości. Idealne dopasowanie do kształtu ekranu, doskonała przyczepność i gładka powierzchnia gwarantują wysoką klasę użytkowania bez zarysowań i uszkodzeń. Jakość jest dla moVear wartością nadrzędną, od momentu projektowania, poprzez wybór materiałów aż po techniki wytwarzania. Każdy wzór, każdy produkt i każdą kolekcję cechuje perfekcja.

Właściciele moVear nie tylko pod względem produktu dbają o najwyższą jakość. Istotną kwestią jest dobór kontrahentów, z którymi marka współpracuje. Tak też nawiązała się ich współpraca z fotograf Natalią Snoch oraz fotograf Izabelą Bobrowicz, a także stylistką Martą Waluk.

Sesja zdjęciowa nabrała oryginalności dzięki projektom modowym Sary Betkier. O make-up modelek zadbała Agnieszka Kwiecień oraz Katarzyna Wiatr. Przepięknych wnętrz udostępnili pani Anna Sak „Marina Mielno z Widokiem na Jezioro”, „Dune Restaurant Cafe Lounge” w Mielnie oraz „Boulevard” w Ustroniu Morskim.

Efekty współpracy mogą ocenić na łamach naszego magazynu.