cover 3 Wydarzenia

Warsztaty dla pań: „Budowanie własnego stylu i kreowanie wizerunku”

Firma Strefa Kreatywności MC2 zaprasza na ciekawe zajęcia poświęcone świadomemu budowaniu własnego wizerunku. Zapisy tylko do 29 lipca!

Własny styl to pochodna naszej osobowości, naszych wartości, mocnych stron i pasji. Jego kreowanie wynika z poczucia własnej wartości, pewności siebie oraz umiejętności doboru odpowiednich elementów i autoprezentacji.
Aby prezentować naszą autentyczność i niepowtarzalność należy postawić na spójność między osobowością, a naszym wizerunkiem zewnętrznym. Czasami trudno nam spojrzeć na siebie z boku, wtedy potrzebujemy kogoś, kto się nami zaopiekuje i odkryje w nas piękno, jakie należy komunikować światu. W każdym z nas są pokłady piękna wewnętrznego i piękna zewnętrznego. W każdym z nas też są deficyty. Pokazuj światu to, co jest w Tobie najpiękniejsze, a tak będzie myślał o Tobie świat.

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą zrobić dla siebie coś cennego, co będzie procentowało im wzrostem samozadowolenia każdego następnego dnia. Będą realizowane metodami aktywnymi poprzez ćwiczenia, dyskusje, prace z kamerą, sytuacje symulowane.

 

Prowadzące:

Marta WalukMarta Waluk – z zawodem stylistki związana od ponad trzech lat, natomiast z pasją do mody – całe życie. Jest certyfikowaną stylistką, personal shopperką, kreatorką wizerunku. Profesjonalnie zajmuje się stylizacją ubioru zarówno osób prywatnych jak i pracowników firm. Podejmuje się realizacji wielu zadań w których może wykazać się wiedzą i umiejętnościami z zakresu znajomości mody, tworzenia stylizacji, kreowania wizerunku. Swoją wiedzą oraz nabytymi umiejętnościami z zakresu stylizacji dzieli się również podczas organizacji warsztatów oraz szkoleń.

[divider]-[/divider]

Beata WoźniakBeata Woźniak – od kilkunastu lat zajmuje się szkoleniami dla firm i osób indywidualnych z zakresu psychologii w biznesie i rozwoju osobistym. Specjalizuje się w budowaniu relacji i zarządzaniu relacjami, inteligencja społeczną, rozwiązywaniu konfliktów i strategii negocjacyjnych, zarządzaniu zespołem, stresem i rozwojem człowieka w ujęciu holistycznym. Jest praktykiem w zakresie zarządzania zespołem, prowadzenia negocjacji i facylitacji oraz wprowadzaniu innowacyjnych strategii w rozwoju potencjału ludzkiego. Jej pasją jest człowiek i jego potencjał, dawanie ludziom skrzydeł i uczenie ich jak osiągać cel.

[divider]-[/divider]

Warsztaty są zaplanowane na 8 godzin zegarowych (9:00 – 17:00), w tym dwie przerwy kawowe oraz lunch.

Koszt warsztatów razem z posiłkami – 20zł za godzinę, 160 zł od osoby.
Termin: środa 03.08.2016 lub sobota 06.08.2016 (do wyboru). Zapisy pod numerem 531 918 933 lub mailowo biuro@mc2.koszalin.pl do 29.07.2016.